Wpis z mikrobloga

Ech nie wiem co jest, od dwoch dni przegrywam wszystko. Nie jestem wstanie odebrac pilki, w ataku stoja jak bolce bez ruchu, przelaczanie zawodnikow po patchu to zart, 5x musze naciskac zeby przelaczylo na odpowiedniego zawodnika.

No i drop back, po jednym z patchow nie byl tak op, teraz znow autobusy w polu karnym a pozniej laga do przodu, nuda...

No i ilosc wylewow przechodzi ludzkie pojecie.

Mialem kilka pkt do div 4, wlasnie spadlem do 6.

Najpierw cofnelo/przyblokowalo Boatenga, a pozniej Ter Stegen bez reakcji....

Juz sie nawet nie denerwuje
#fut
R.....t - Ech nie wiem co jest, od dwoch dni przegrywam wszystko. Nie jestem wstanie ...
  • 13
  • Odpowiedz
@Ravalent: powiem Ci, ze tez od dwoch dni nie jestem w stanie pograc normalnie, bo handicap slupkowy #!$%@? mnie po dupie ostro, ale udalo sie awansowac do div4, a raczej wrocic tam, pewnie do poczatku kolejnych swapow
  • Odpowiedz
@Ravalent mam podobnie ostatnio, nawet Orzeł Polski przestał trafiać w prostych sytuacjach, chociaż wczoraj wieczorem lekka poprawa i zacząłem coś wygrywać
  • Odpowiedz
@Ravalent mam to samo. Nie zaliczona ilość słupków w meczu i Ter Stegen wypuszczając niemiłosierne babole. W ogóle to zauważyłem że jak są w dwóch drużynach ci sami bramkarze to jeden broni wszystko a drugi zmienia się w firankę
  • Odpowiedz
@Ravalent 2 tyg temu zacząłem przez przypadek grać 4-4-2 bez wytycznych, wszedłem z tym do 3 div. Teraz po patchu wszystko się #!$%@?, byłem jedna porażkę od spadku do 5 div, nie chcialo mi sie szukac samemu odpowiednich ustawien, a bejott akurat wrzucił wczoraj wytyczne pod 4-4-2 - wrzuciłem je do siebie i znowu mecz od 3 div jestem. Także jak tylko patch coś #!$%@? to niestety trzeba z tym kombinować.
  • Odpowiedz