Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś czy ja dobrze rozumiem ofertę Orange? Chodzi o te 360zł za 1tb neta i rok nolimit rozmowy/sms. Czy ja po prostu kupuje starter/przenoszę nr do orange free, doładowuje za 360zł tel i kodem aktywuję ten pakiet który zabiera mi 360zł ale daje neta i te nolimit na rok? Czy doładowania z allegro (które polegają na jakichś 60 przelewach sms po 5zł) też zadziałają, żeby to aktywować?

#orange #operatorzykomorkowi #gsm
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: mam teraz neta w play i jest pakiet 100GB za 45zł a po wykorzystaniu tego internet zwalnia. Ten 1TB to jest dobra opcja, bo wychodzi 30zł miesiecznie za 85GB ale jak bede w ktoryms miesiacu potrzebowal wiecej GB to mi nie zwolni :P ale coś mi sie obilo o uszy, ze net jest tylko przez HSDPA+
Jest tu ktos kompetentny z #orange zeby to potwierdzic, albo zaprzeczyc?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: w tej ofercie lte działa bez problemu. Natomiast zwróć uwagę na to

Usługa dostępna jest dla klientów Orange na kartę, którzy mają co najmniej 31 dni stażu w sieci i po aktywacji swojego numeru wykonali kiedykolwiek choć jedno doładowanie na kwotę min. 10 zł. Usługa nie wymaga włączenia.


Tak więc od razu nie zadziała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: spokojnie zadziala. Przelew sms dostajesz na konto główne a to z tego pobierana jest kasa na pakiet. Ps zobacz czy na allegro nie dostaniesz gdzieś karty aktywowanej przed 19/09/2019 wtedy ten sam pakiet (bez MMS) będzie kosztował 300 zamiast 360
  • Odpowiedz