Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie temat seksu oralnego. Ostatni związek posypał mi się właśnie z takiej głupoty. Nie brzydziłam się jak większość różowych tej czynności, ale mój dawny chłopak wymuszał na mnie połykanie. Bez tego uważał, że go nie kocham i raz nawet przytrzymał mi głowę, że prawie się udusiłam.Po tym wiedziałam już, że nie jest normalny, a sama mu mówiłam, żeby spróbował tego syfu co produkuje lub pił sok z ananasa, ale jak się woli jeść fastfoody czy palić papierosy to pozniej smakuje to jak smakuje. Ogólnie on nie mógł zaakceptować tego, że kobieta nie chce połykać nasienia, a sam nie chciał sprobować swojego bo go to brzydziło.Przecież to hipokryzja! Aż mnie trzęsie jak sobie to przypomnę. Musiałam go zostawić bo srał wyżej niż dupę miał....

Wy jakie macie do tego podejście? #rozowepaski #kiciochpyta
  • 179
  • Odpowiedz
jestes z kims nie po to, zeby tobie bylo przyjemnie tylko po to, zeby byc dla drugiej osoby xD


@peszmerd: to zajebisty związek xD w sumie daj do siebie kontakt, skoro się reklamujesz, że z chęcią zostaniesz cuckobetabankomatem XD
  • Odpowiedz
@peszmerd: by pokazać jaki z Ciebie hipokryta, wszystko fajnie ale jesli druga osoba czegoś bardzo nie lubi to się jej nie zmusza do poświęceń, chyba ze sama tak zdecyduje
  • Odpowiedz
@ZmianaZycia: Serio, nie moglas dla niego polykac? Brzydzilas sie go czy co? No i argument o tym, ze sam powinien polknac jest srednio trafiony. Moze jeszcze wg. Ciebie powinien #!$%@? komus gale? To, ze wiekszosc dziewczyn, jak napisalas, to brzydzi, tez sie mija mocno z prawda.
  • Odpowiedz
@ZmianaZycia: a jak zabierałaś się do loda? sama mu robiłaś, czy on musiał powiedzieć "zrób mi loda" bo inaczej chciałaś przejść już do seksu?

w sumie robię tak jak twój były, tylko różnica w tym że mógłbym spróbować swojego nasienia przy mojej żeby nie być tym hipokrytą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w łóżku robisz tyle, na ile masz ochotę. Jeśli coś się nie podoba, masz do tego prawo.


@kuraku: czyli w 99% seks by wyglądał tak: całowanie, dotyk i "ej dobra załóż gumkę i wejdż we mnie" 3-4 minuty i koniec "seksu" xd
  • Odpowiedz