Wpis z mikrobloga

@Krystiaaano98: ja to ten 0,1% ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no żartuję ale tylko gold 1 wbijam, dwa razy wbiłem elitę i czasami kończę g1 z bilansem 20-4 czyli teoretycznie mógłbym walczyć ale ten g1 dla mnie jest wystarczający, tym bardziej że jadę na dwóch kontach zazwyczaj LW xD
  • Odpowiedz
@Krystiaaano98: Spróbować możemy, nie ma problemu ale dziś trochę nie mam czasu już. I tak jak mówię, to tylko gold 1, jakiejś wybitnej różnicy w poziomach nie widzę między g1 a g2, wszystko to kwestia opóźnień nie do przeskoczenia, wbijałem standardowo g2, odblokowałem porty w routerze dzięki poradom jednego mireczka i od tego czasu wbijam raczej bez ultra problemów g1 xD a stylu gry jakoś diametralnie nie zmieniałem
  • Odpowiedz
@Krystiaaano98: możliwe chociaż sporo osób pisało że im to nie pomogło ale ja (co prawda mam czasami wciąż straszny delay) magicznie w tym samym tygodniu kiedy to zrobiłem od tego czasu wbijam co tydzień gold 1 i to na dwóch kontach więc coś w tym musiało być
  • Odpowiedz
@Krystiaaano98: wydaje Ci się że nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) gameplay może być płynny ale i tak jakiś niemiec/holender będzie odrobinę szybszy o te milisekundy więc zawsze warto spróbować coś poprawić ze strony technicznej
  • Odpowiedz