Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 176! Dziś grubson zatańczył na planszy miedzianego walczyka. 21 HASEŁ trafionych i SIEDMIOKROTNE BINGO! Wyniki:
Na wstępie #kieleckiulaniec w PRUSAKU częstuje widzów oraz KASANDRĘ myślami a'la Paolo Coelho. W życiu nic nie jest proste! Co jeszcze powie, że wszystko się może zdarzyć? Pewnie #!$%@? że wszystko się może zdarzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0:52 Kasandra albo za bardzo cisnęła z tego jakim to nierobem jest nasz bohater, albo powiedziała gdzie pracuje bo #ussponton ni stąd ni zowąd UCIĄŁ ZDANIE. Tym sposobem przenieśliśmy się do SKLEPU meblowego Agata.

JĘZYK POLSKI: jakiegoś TOTENTANCHAMONA; po SZPACIREN GALERYJI; DWAJŚCIA siedem; SE; patrzyłem jak to robią w FIRMACH szpiegowskich- bebzun, znasz jakieś firmy szpiegowskie? Kurnia, człowieniu, daj namiary! XD; TUTEJ

2:15 od tego momentu zaczyna się poważne MACANKO

2:44 pomysł KURNIA jest. Wirtualne okna, czyli monitory w okiennych framugach! I można sobie wyświetlić co się chce. Chyba do tej pory jeszcze nie widział telewizora zamontowanego w ramę obrazu, bo by mu zalany tłuszczem mózg z wrażenia wypłynął przez dziurki od nosa.

3:43 FAST FOOD, przynajmniej dla mnie. Fasolka z puchy z gotowym sosem, do odgrzania w mikrofalówce albo na patelni w 3 minuty. Nie znalazł tej co poprzednio, więc STESTUJE nowy smak.

TYPOWY ZWROT SZAFY 3:54 z fast foodu napalił się jeszcze na wursty curry, a tu LIPA. A ktoś wrzucił na fastfoodową grupę!

CYTRYNA 6:57 "Mordo, nie widać cię, jesteś czarna, jest ciemno". Mordo, cytrynę byłoby widać lepiej, gdybyś nie nagrywał taką gównianą kamerą.

7:06 nie wiem na 100% czy to BEKNIĘCIE czy kamera trzymana blisko cyców, ale obstawiam na to pierwsze bo mówi jakby z pełnymi ustami.

INTERAKCJA Z WIDZAMI 7:47 MIEDZIANY MACGYVER dostał sporo pytań "o to urządzenie", czyli miernik napięcia/natężenia prądu. LINK DO ALIEXPRESA W OPISIE. Następnie naczelny inżynier Copper Mountain kolejny raz bawi się nową ZACHCIANKĄ: kamerą termowizyjną.

9:50 JA PIERDZIELE, 56 stopni na "alternatywnym" kablu do JAPKA

KOMODA RADZI 10:13 i cyk, REKLAMA kabli które niezależny recenzent za 2-5 koła papieru "zawsze rekomenduje u siebie!". Doda je do ekwipunku, są nawet lepsze niż oryginalne japkowe! Sorry Apple, gubernator miłością do was bebzuna nie napcha, ale kasą z lewej reklamy już tak.

Z DYSTANSEM, takim jaki zaprezentował przy śmieszkowym tekście do Kasandry "czego nie kupujesz jak wymacałaś!" Szkoda że dystansu kolejny raz zabrakło na pokazanie ocen filmu.
#mocnyvlog
źródło: comment_ID2KcezqDtiwtBI2eS2BY6Qa2lKXCbih.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PatoPaczacz: wy jesteście dla mnie fenomenem. Po takich postach widać, że go nienawidzicie a Irak go oglądacie, mało tego jeszcze transkrypcję robicie ( _) mam na niego kompletnie #!$%@?, widziałem ze 2 odcinki i chłop sobie nagrywa, nikogo nie zmusza do niczego. Takich jak on są tysiące na polskim yt. A wy przeżywacie każde jego słowa jak mrówka okres ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Above1 każdy ma swoją rozrywkę na wielkim poletku minowym, zwanym "polski YT". Oczywiście, mógłbym mieć #!$%@? w jego materiały, ale moim zdaniem praktyki jakie stosuje szafa powinno się piętnować. Poza tym pokaż mi te "tysiące na polskim ty", które prezentują takie same zachowanie względem widzów (i nie tylko) jak on. Bo prawdę powiedziawszy, do głowy przychodzi mi tylko jeden taki kanał.