Wpis z mikrobloga

AAAA!!!! Ja naprawdę nie wiem, co ja mam powiedzieć!!!
Jejku, jejku, @qwerzzz!! W weekend jak byłam u przyjaciół i przeglądałam tag #wykopaka , to widziałam Twoje zdjęcie z zapakowanymi rzeczami. I pokazywałam je przyjaciołom, mówiąc, że omg jaki super czarny elegancki papier przepiękny, ale fajowo ktoś tu paczkę robi!
No i jak już otworzyłam karton, to aż usiadłam z wrażenia <3 Bo to było dla mnie!!
Trafiłeś ze wszystkim tak bardzo, że aż zaczynam myśleć, jakobyś włamał mi się do telefonu i podsłuchiwał co mówię! XD (albo do mojego mózgu)
Ostatnio w pracy mówiłam, że lubię korsarze kokosowe – NO I BACH, SĄ.
Chciałam kupić sobie kokosowe michałki – NO I TEŻ SĄ.
Są fajne skórki w LOLu – NO I DOSTAŁAM KODZIK.
Oczywiście pryncypałki, które uwielbiam! <3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skarpetki też są mega super (i są na nich mini skarpetki, uroczeeee), cieszę się, że je dostałam, bo ja totalnie mam same krótkie skarpetki i marzną mi kostki. XD Więc mega się cieszę!!
Cukierki z batmanem też mega super! <3 Reakcja mojego niebieskiego „omg skąd on wziął takie fajne cuś, patrz, kręci się” xD
No a ten choinkowy Groot to w ogóle padłam!!!! Jest tak przeuroczy, że nie mogę przestać na niego patrzeć :D Nie wiedziałam nawet, że taki istnieje! ()
Sówka też jest bardzo słodziutka, jestem zakochana! ʕʔ
No i na koniec piwka! Dotarły całe i zdrowe :3 I wybrałeś bardzo fajne, bo takich akurat nie piłam, ale wydają się być totalnie w moim guście!
List jest przepiękny i długi, trafił w moje serce, na pewno odpiszę ci na niego na PW :)
Jeszcze raz przepięknie dziękuję, jesteś super gość! ()
W komentarzu fotka zapakowanych rzeczy <3 (szkoda, że na tle mojego brzydkiego dywanu XD)

#wykopaczka #wykopoczta #wykopaka #chwalesie
Pobierz Sanski - AAAA!!!! Ja naprawdę nie wiem, co ja mam powiedzieć!!!
Jejku, jejku, @qwerz...
źródło: comment_tY3kK3dpybovQiSyezgFSq1JoHyM6MnT.jpg
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mar0uk: taka min. kwota to niby 50zl, ale szczerze, w dzisiejszych czasach za taką kwotę niewiele się kupi niestety :< Ja na paczkę też wydałam więcej:)
To prawda, jest super, widać napracowanie! (ʘʘ) ale nie mogę się cieszyć na swój sposób, bo od razu tam wyzywają u góry xD