Wpis z mikrobloga

  • 34
Moje odczucie po tym dniu wobec tego tygodnia: za dużo hejtu i nienawiści, za dużo jadu i parszywości w ciągu całego programu, więc wpuszczają wafelki żeby lizały dupę Kamilowi i ociepliły wizerunek. Co mówi dziś Dawidek widząc Kamila w pidżamce? Alee zajebistaaa. Co powiedziałby przed? Wyśmiałby typa mówiąc że ma chorobę umysłową. Teraz będą wpuszczać ich po kolei dając szansę na wybielenie twarzy. Czemu nie jednocześnie? Bo byłaby ta sama karuzela. Bulbazaury darłyby mordę podkręcane przez lesbe z Rumii, stópkarz podkręcany przez carycę, Babi przez osiemnastoletnią ekspetrtkę od seksu, itd. itd. Zobaczycie że jak wejdzie zboczenie z wrocka to będzie latał za Kamilem jak dzisiaj Karolina, aaaah jesteś niesamowity.
#bigbrother
  • 7
  • Odpowiedz
@cus_: za tydzien skonczy sie ten cyrk , wasz kamilek wygra a tu tyle bòlu dupy o te wafelki jakby oni jeszcze mieli mu zagrozic, niech sie wybielaja, to tez sa normalni ludzie ktòrzy jakos chca sie ogarnac po tym programie, ale tu trzeba ich zgnoic do końca
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Przemas129 osobiście nie Kibicuje Kamilowi, bo wg mnie to hipokryta także nie trafileś :) jestem obiektywna ale brzydzi mnie fałsz i obłuda
  • Odpowiedz