Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić iqosa dla Taty. Możecie polecić jakąś promocję/kod, która opłaca się najbardziej teraz? Słyszałem kiedyś, że jakoś z polecenia dostaje się jednego iqosa gratis, ale szukałem teraz i w sumie nic o tym nie ma.
#iqos
  • 20
@Synonimdobra: Kiedyś była ta promocja, że za około 300 zł były 2 iqosy 2.4+, niestety już tej promocji nie ma. Obecnie jest kod z polecenia - jeśli potrzebujesz to daj znać. Ewentualnie można jeszcze poczekać do świąt i zobaczyć czy jakiejs dodatkowej promki nie rzucą
ja jestem przedstawicielem i dostaje się 10 paczek, 3 przy zakupie i 7 za założenie konta, quiz itd. Kod zniżkowy też dostaje ode mnie od razu a nie musi logować się z żadnego linku. Przestańcie opowiadać brednie
@Synonimdobra: Byłem dziś i zakupiłem - promocja jest na 10 paczek.
Rejestrujesz się tu : https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=KBWMYSM
Zamawiasz sobie normalnie (wysyłka darmowa) i tam na start dostajesz 3 paczki (do wyboru)

Po zrobieniu QUIZ-u na stronie masz 3+1
Po ogladnieciu filmiku na stronie znow dostajesz kod ma 1+1
Po zalogowaniu do IQOS Friends masz 1+1
W sms dostaniesz następne po 5 dniu od zakupu.

To na świeżo 2h temu :)
@Synonimdobra:
Łącznie otrzymać możemy 10 paczek, czyli 10 x 14 = 140 zł, czyli IQOS wychodzi nas na dobra sprawę za 10 zł. W związku z czym nie opłaca się kupować od kogoś, albo używanych, bo pomijając fakt startowych paczek, kupując z oficjalnego źródła mamy z automatu gwarancje rozszerzoną - z naszej winy uszkodzimy iqosa, na drugi dzień kurier przywozi nowe i zabiera uszkodzone, bez zdanych kosztów i rozpatrywania. Ponadto jesteśmy