Wpis z mikrobloga

Cześć!
Szukam jakichś dobrych słuchawek z mikrofonem do telefonu jak i komputera do gier. Problem w tym że większość jest dokanałowych, a ja takich nie lubię bo wypadają mi z uszu, dlatego też szukam czegoś w klasycznej formie coś jak na zdjęciu. Nausznych nie chcę bo wolę zwinąć i wsadzić w kieszeń co z nausznymi tak nie zrobię.
Macie jakieś propozycję ;)?
#sluchawki #sluchawkiboners #headphones #audiofile #
n1troo - Cześć! 
Szukam jakichś dobrych słuchawek z mikrofonem do telefonu jak i kom...

źródło: comment_qGCw82IGJLHow5yOsNCqM12ffr92iZrO.jpg

Pobierz
  • 9
@n1troo: i możesz też kupić sobie słuchawki, które zakłada się metodą ote czyli wkładasz słuchawki do ucha i kabel prowadzisz za małżowinę uszną. Sprawdź FiiO F3 za około stówkę
@n1troo: https://www.wykop.pl/wpis/45387965/zaraz-zamawiam-sluchawki-oczywiscie-z-aliexpress-j/

Na ten moment mam kilkanaście różnych modeli pchełek (słuchawek dousznych), nigdy nie pasowały mi dokanałowe. Wiem o dousznych wszystko, przynajmniej tych w małym budżecie do około 100zł.

Jeśli miałbym coś doradzić to napisz coś więcej, jaki dźwięk lubisz i czy bierzesz pod uwagę korekcję dźwięku equalizerem, tzn czy używasz ich z 1 urządzeniem np. Smartfonem gdzie raz ustawiasz EQ i zapominasz, bo wiadomo ustawianie za kazdym razem to bez