Wpis z mikrobloga

Lol, wczoraj dodałem pytanie na Quora który już dziś zarobił 120€ ^_^
Przeważnie moje pytania na Quora zarabiają do 2-3€ wiec wow!
Pytanie: Wie viele Stunden am Tag arbeitet ein Mitarbeiter in voller Konzentration?

How many hours a day does the employee work in full concentration?

To mój rekord narazie w zarobku na Quora, niestety jak patrzę na statystyki innych to na jednym pytaniu zarabiają nawet 600€ :<
#quora
  • 18
  • Odpowiedz
@aptitude

To mój rekord narazie w zarobku na Quora, niestety jak patrzę na statystyki innych to na jednym pytaniu zarabiają nawet 600€ :<


W jaki sposób można zarobić na tych pytaniach?
  • Odpowiedz
  • 0
@1001001: Musi Cię Quora zaprosić do Partner Program, ja też byłem zdziwiony jak mnie zaprosili i że mogę zarabiać na pytaniach.
Niestety nie mogę Ci powiedzieć kiedy i czemu zaprasza Cię Quora do Partner Program bo nie wiem.
  • Odpowiedz
@aptitude
Czyli generalnie musisz tam się udzielać odpowiadając na pytania i jak masz jakąś tam "renomę" to wówczas możesz zostać wychwycony przez Quore jak mniemam.
  • Odpowiedz
  • 0
@1001001: Generalnie im więcej osób wyświetli twoje pytanie i im więcej zostanie wyświetlonych reklam na twoim pytaniu (możesz zobaczyć w statystykach wyświetlenia pytania i wyświetleń reklam) tym więcej Ty zarabiasz na pytaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@1001001: PS: pytania nie muszą być „mądre” zadawaj tylko pytania na czasie :)
Nawet sama Quora wymaga od Ciebie zadania 10 pytan na dzień.
Co jest naprawdę dużo, jak dla mnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@1001001: Nigdy bym nie pomyślał, ze w internecie zarobię kiedyś kasę, Keybase wysyła mi co miesiąc kasę (~50€) za nic (Spacedrop) a na Quora zarabiam za zadawanie pytan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bellie: Zadawać pytania które są obecnie popularne, możesz inspirować się Google Trends.
Musisz myśleć jak typowy użytkownik i co mogą aktualnie wyszukiwać w sieci. (To nie jest proste wbrew pozorom)
  • Odpowiedz
  • 1
@Bellie: Załóż konto na Quora, zadawaj dużo pytań (nie muszą być mądre, liczy sie ilość) i jak dostaniesz promocje do Quora Partner Program zaczniesz zarabiać na swoich pytaniach i będziesz miała dostęp do statystyk zarobków innych pytan, co pomaga Ci zobaczyć jakie pytania zarabiają najlepiej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bellie: Wcale. Na początku każdego miesiąca (u mnie zawsze 3, wysyłają mi kasę na PayPal)
Nigdy nie rozliczałem zarobków z internetu, nawet jak sprzedałem swoje DogeCoin 3 lata temu za 400€ nie rozliczałem tego, nawet nie wiem jak to bym miał zrobić :P
  • Odpowiedz