Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 426
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
@Anonimizator69: jesteście zbyt tępi, żeby umieć zaprzeczać temu co mówi (zmiany klimatu to wina człowieka i musimy z tym walczyć), więc tworzycie kretyńskie i obrzydliwe memy i wyśmiewacie jej fizyczne cechy na które nie ma wpływu.
Typowe prawactwo, a za chwile będziecie sobie wycierć mordy 'ochroną dzieci'
  • Odpowiedz
@Soojin21 Ja nie jestem prawakiem. Oczywiście, że zmiana klimatu to wina tylko i wyłącznie człowieka, natomiast ta małolata skoro tak piszczy o to, to niech sama zacznie coś robić w tym kierunku, a nie tylko gada. Żarty z jej fizycznym wyglądem nawet mnie nie śmieszą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@Anonimizator69:

skoro tak piszczy o to, to niech sama zacznie coś robić w tym kierunku, a nie tylko gada


Jest weganką, nie lata samolotami. No i co najważeniejsze, nie sądzisz, że bardzo przyczyniła się do nagłośnienia problemu? Jej rolą nie jest tworzeni nowych technologii czy zbawienie świata, ona ma problem kryzysu klimatycznego nagłośnić i wywrzeć presję na politykach, żeby zaczęli coś robić. Zapoczątkowała młodzieżowe strajki klimatyczne, w niektórych marszach młodzież
  • Odpowiedz
natomiast ta małolata skoro tak piszczy o to, to niech sama zacznie coś robić w tym kierunku


@Anonimizator69: Najlepiej niech samodzielnie pochłonie nadmiar CO2 z atmosfery a następnie wyleci w kosmos przy pomocy rakiety którą sama skonstuuje chwile po tym jak zamieni wszystkie elektrownie węglowe i przemysł ciężki w panele fotowoltaiczne przy pomocy transmutacji z Harrego Pottera.

a nie tylko
  • Odpowiedz