Wpis z mikrobloga

@kemawir123: Jak przeciwnik super reaguje na tę taktykę i potrafi odpowiedzieć to zmieniasz na taką samą tylko ze zrównoważoną obroną? Czy jeszcze przy tych kreskach coś zmieniasz? Bo pisałeś coś kiedyś w związku z tym jak przeciwnik wie jak odpowiedzieć.
@Wojtini1996: Już nic nie kombinuje, jedynie jak przeciwnik odpala pressing bo dostaje w dupe to wlaczam 4-2-3-1 autobus ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a jak ja dostaje w dupe to gram ciagle tak samo
@kemawir123: u mnie jest podobnie.. Z 1 różnicą to ten pressing po stracie piłki wszystko na zrównoważonym mam. U mnie jak tak gram jest za duża luka pomiędzy pomocnikami a obrońcami
@kemawir123: Jaka platforma? Bo jak gralem na PC to bylem w 1 a przeszedlem na konsole i jestem w 4 i czuje ze 3 to jest max co moge ugrac w tej fifie moze 2 na poznym etapie jak wielu ludzi zrezygnuje z gry.
@Fifi7: Grałeś w 1. w poprzedniej fifie, bo była zmiana punktacji gdzieś w połowie i rzuciło Cię do 1. A jak rzuciło Ciebie to też innych i jakoś się tam trzymałeś, miałem podobnie. Teraz 4, 3 i czasami prawie 2, ale ostatnio nie mam czasu grać w DR. Ale wolę siedzieć w 4, bo są tam najlepsze nagrody imo w porównaniu do 3, 2 i niższych.