Wpis z mikrobloga

Cena na roczny abonament w zeszłym roku za ten sam pakiet MD3 - 320 Brutto z obietnicą że z każdym rokiem taniej. Wchodzę dzisiaj by przedłużyć, 600 zł (ʘʘ). Brawo!
#mydevil @MyDevil
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p0mian: mocno? Mocno to jest 30%, tutaj jest podwyżka prawie 100%. Dla mnie to jest niewyobrażalne. Tym bardziej, że ogarniam hosting dla firmy i w budżecie zapisana jest cena poniżej 300 zł. Ciekawe jak ja teraz wyjaśnię 100% podwyżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@p0mian: być może dostałem. Ale jak ktoś na skrzynce dziennie ma 50-100 maili to łatwo się pogubić. Takie podwyżki powinny być widoczne na samej górze w panelu klienta i gdzie tylko popadnie, byleby dobrze widoczne. To nie jest moim zdaniem byle co. W dodatku w przypadku firmy, zakupy w zakresie hostingu prowadzimy maksymalnie 10 dni przed wygaśnięciem. Zamiast polepszać istniejące pakiety o parametry i "bug" wie co jeszcze, nie lepiej
  • Odpowiedz
@matixrr: Skoro kupowałem z gwarancją, że za rok będzie taniej, to mając milion innych spraw na głowie mam być cały rok czujny i gotowy na 100% podwyżkę? Mail to nie jest do końca mądry sposób przekazywania TAKICH informacji. Co innego podwyżka 10-20% a co innego 100%. W przypadku tej pierwszej nie musiałbym nikomu niczego wyjaśniać bo to bywa normalne. Sorry ale jeśli decyduje się o raz tyle zwiększać cenę, to
  • Odpowiedz
Mail to nie jest do końca mądry sposób przekazywania TAKICH informacji.


@PanAntek: to mieli Ci to listem poleconym wysyłać? To by było zaraz, że hurr durr marnowanie drzew i że ja w firmie to dostaję codziennie 20 listów to przecież mogłem nie zauważyć informacji. Były maile, była informacja na stronie. No i wg mnie to nigdzie tam nie było gwarancji, że za rok będzie taniej tylko, że przy przedłużeniach masz
  • Odpowiedz
@matixrr: Ciekawe jak byś śpiewał gdybyś był na moim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spoko, nie przegapiłeś. Ok, moja wina. Jednak zdania nie zmienie, że o 100% podwyżkach powinno się informować w inny sposób. Jeśli miałbyś 20 stron do przenoszenia i +- 40 baz danych to też nie byłbyś zachwycony migracją. Ogólnie sprawdzam teraz maila i przekopuje się przez wszystkie maile z mydevil - niczego nie
  • Odpowiedz
@matixrr: BTW. żebyś wiedział, że takie akcje powinny być wysyłane poleconym. Wyobraź sobie firme, która ma 10-20 hostingów i przyjdzie im zapłacić raz tyle :). Ignorując czynnik ludzki i możliwość "przegapienia" to nieprofesjonalne zachowanie w takim przypadku.
  • Odpowiedz
@PanAntek: chyba mijasz się trochę z prawdą:
- wysłali informacje o podwyżce z dwutygodniowym wyprzedzeniem - i przez te dwa tygodnie można było przedłużyć ofertę na dowolny czas do przodu, nawet na 10 lat
- wysłali informacje o promocji, można było w zeszłym tygodniu kupić ze zniżką 50% (czyli za 300, miałbyś taniej niż rok temu) - również można było przedłużyć ofertę na dowolną liczbę lat
- teraz nie wynosi
  • Odpowiedz
@radekrad: 1. Nie wiem czemu, ale naprawdę nie widzę żadnego maila od nich (?), chociaż wierzę, że wysyłali co nie zmienia faktu, że uważam to samo co napisałem wcześniej.

2. Jestem klientem biznesowym, niestety nie jestem w stanie z dnia na dzień wysłać zapytanie o przedłużenie hostingu do ludzi odpowiedzialnych za finanse (eee, bo blak frajdaj, jest teraz normalna cena bo nas wydyli więc trzeba korzystać!!! Kupmy od razu na 1000 lat!!!!) w dodatku nie mam czasu siedzieć i obserwować zniżek tym bardziej jeśli w skrzynce mam takich wiadomości dziennie mnóstwo. Nie mam stanowiska "junior special offer catcher and senior Lidl informant" i nie siedzę 24h na mailach szukając promek.

3. Mam fakturę proforme na MD3 za 320 pln z zeszłego
  • Odpowiedz
Z drugiej strony uważam, że szczególnie tu na wykopie hosting od MyDevil zrobił się "hajpowy"


@PanAntek: to albo śledzisz wykop i wiesz, że mydevil jest hajpowany tu to tym bardziej powinieneś wiedzieć, że jest podwyżka cen, albo nie śledzisz i gówno wiesz xD
  • Odpowiedz
@matixrr: Nie trzeba siedzieć całymi dniami na wykopie, żeby zauważyć co się dzieje przy #mydevil jeśli potrzebuje się czegoś dowiedzieć, akurat rok temu wszedłem tutaj by dowiedzieć się o ew. migracji i pewne rzeczy szybko wyłapałem. Widać chyba u nich pracujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo @MyDevil jeszcze nie odpisał, za to pełno "obrońców" się wstawiło.
  • Odpowiedz
@PanAntek: to jak na branżę IT opierać się na informację sprzed roku to tak średnio xD Mydevil to tak za bardzo nikt tu nie broni tylko pokazuje, że wina leży po twojej stronie, a próbujesz robić z siebie poszkodowanego. Ja akurat byłem bliski przeniesienia się od nich gdyby nie ostatnia promocja i ostatnio polecam raczej inną firmę, więc pudło. No i w sumie jak na tak zarobionego człowieka co nie
  • Odpowiedz
@matixrr:

Ok, moja wina


Napisałem pare postów wyżej. Druga sprawa nic Ci do tego i nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć czemu poświęcam czas i jak aktualnie go użytkuje.

Taka jest istota tego serwisu, żeby dyskutować.
  • Odpowiedz
@matixrr: BTW jak już robisz mi personalne wycieczki to moje 12 akcji na wykopie przy Twoich 7k+ wygląda marnie. Więc zamiast ironicznie pisać o "zarobieniu" to sam byś się wziął do roboty skoro masz ból wszyscy wiedzą czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matixrr: No spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°), weź się już nie udzielaj jak nie masz nic konkretnego do napisania w temacie, prócz problemu do mnie "dla zasady". Mogę Cie o to prosić?

BTW. nie jestem żaden "gościu" dla Ciebie.
  • Odpowiedz