Wpis z mikrobloga

Księżycowy Księżyc siedział w swoim tipi i polerował tomahawk. Jego Wilk nie mógł na to patrzyć, więc wybiegł pobiegać po obozowisku.

Jesteście bandą #!$%@? debili! Widzieliście co potrafi zbudować Biały Człowiek? Fort. Mówi wam to coś? Przypomnijcie mi - Jakie jest największe osiągnięcie indiańskiej myśli inżynieryjnej? Dwa tipi szczepione dupami! Znaczy się wejściami. Jak Nawalony Jeleń i Jasny Klapek rozkładali obóz zupełnie zrobieni. #!$%@?, do teraz opowiadają historię jak duchy zabrały ich do krainy gdzie nie istnieje "na zewnątrz". Gdyby burza nie zawaliła im tej meliny to do teraz by tam siedzieli.

A z czego będziecie do nich strzelać? Z magicznych kijów tak? Genialne! Już prawie połowa wojowników wie za który koniec się je trzyma! Może gdyby mieli taką strzelnicę jak 5 lat temu stanęła w Luis Colony to za 5 lat by umieli już całkiem nieźle strzelać, nie? O jejku, chyba nikt o tym nie pomyślał! A kto będzie robił te magiczne kijki? Aaa... Kupicie, tak? Biały człowiek wam sprzeda... Mhm... Gówno wam sprzeda! Największe gówno jakie zrobi! Kiedyś jak kontrola jakości odrzucała strzelbę, bo nie dało się nią trafić w stodole z 20 metrów to strzelba szła na śmietnik i były straty, ale teraz już nie. Taka #!$%@? strzelba jest idealna żeby sprzedać Indianom. Bo oni kupią wszystko co ma kształt kija i dymi z jednej strony. Manufaktura - mówi to Wam coś? Produkcja w dziesiątkach egzemplarzy, powielanie wzory, części zapasowe - coś świta?

A przypomnijcie mi jak się robi materiały wybuchowe? Trzech szamanów sra do wiadra, wszyscy do jednego i potem mieszają to patykiem razem z siarka - jest tanie i działa tak? I wybucha. Mhmm... A przypomnijcie mi bo chyba zapomniałem - jakie reakcje tam zachodzą? Taaaak? Z tych co znacie to będzie chyba twardnienie kupy. Biały człowiek materiały wybuchowe wyrabia masowo w fabrykach. Zestandaryzowane miary, powtarzalność produkcji, proces przemysłowy. Industrializacja! Cywilizacja Białego Człowieka! Nieeee... Wymieszajmy patykiem trochę łajna, jakoś wybuchnie!

Kurrrrwa! Zamiast się dogadać, postawić kasyna i trzepać białasów na hajs "Panie miły nocleg z widokiem na prerie, jedyne 20$", "Chce Pan z łóżkiem? A, to dopłata 20$" "Głaskanie konia 2$" - i co hajs sam leci do sakiewki od tych białych ceprów. Ale nie! Hur dur, ziemia przodków! W zrobią Wam z dup taką jesień średniowiecza, że się nie pozbieracie. Będziecie się cieszyć jak dzieci jak będą wam rozdawać koce żebyście nie pomarzli na zimę. #!$%@?! Jesteście żałośni. Banda debili! Wyć mi się chce jak na was patrzę.

- Auuuu!!!!!

Księżycowy Księżyc stanął przed tipi
- Wilki wyją na zgubę Bladych Twarzy.
- Howgh - potwierdził jeden z plemiennych szamanów - Duchy są z nami. Los Bladych Twarzy jest już przesadzony.

#!$%@?!_

#kilofyirewolwery
  • 1
  • Odpowiedz