Wpis z mikrobloga

  • 0
@ShadyTalezz tosz to klasyk! Perełki takie jak Chaining Day, Rich Niggaz i Let Nas down robią robotę. Ale fakt nie jest to jego najlepsza płyta, zwłaszcza, że to jego drugi solowy album i ma już ponad 6 lat.
  • Odpowiedz
@Morwin: jest zła i nudna, ja przed nią byłem całkiem mocno sajko Jermaina(z czasów FNL i The War Up jeszcze), debiut uznałem za wypadek przy pracy i stawiałem go nadal na równi z K.Dotem prawie. Nawet jeszcze po pierwszych singlach myślałem że będzie w stanie puścić coś na poziomie GKMC ale okazało się zupełnie inaczej, ta płyty to był dokładnie moment w którym zaczęła mu pasować łatka "corny" i dużo osób
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz 6 miejsce na liście popularnosci rapowych płyt billboard w 2013 zaraz pod Good Kid, M.A.A.D City Kendricka więc ewidentnie nie można powiedzieć że słaba ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morwin: to teraz poszukaj jej na podsumowaniach najlepszych płyt z tamtego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) j cole jest na tyle popularny że co by nie wydał sprzeda się dobrze tak samo jak Eminem który za revival zgarnął platynkę
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz No nie mówiłem ze jedna z najlepszych w roku, tylko że dobra, no ale okej, 8 miejsce zestawieniu 20 najlepszych płyt 2013 na Genius'ie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz