Wpis z mikrobloga

Mirki z kurierki, zawsze mnie to zastanawia. Czasem zamawiam jakąś paczkę i kurier ją przywozi, daje do ręki- bez żadnego potwierdzenia, sprawdzenia dowodu, podpisu, nic zupełnie. Moje pytanie brzmi- co w sytuacji gdybym ot tak dla frajdy odebrał paczkę bez podpisu, a potem zgłosił reklamację do sprzedawcy, że nie dostałem zamówienia? Podobna sytuacja jak np. odbieram paczkę różowej, tak samo bez podpisania.

#bekaztransa #kurier #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roskolnikov: no ok, ale załóżmy, że zamówiłem nie wiem, koszulkę za 100zł. sprzedawca nadaje paczkę, kurier ją dostarcza bez uzyskania potwierdzenia. ja zgłaszam reklamację (mimo, że odebrałem koszulkę), sprzedawca idzie do kuriera z reklamacją. kurier przedstawia list przewozowy z podrobionym podpisem, co ja oczywiście kwestionuję. sprawa trafia do sądu, i to koniec? niezbyt często pracuję z kurierami, ale myślę, że częściej odbieram paczki bez potwierdzenia niż faktycznie z.
  • Odpowiedz
@Bakys: no to wtedy kurier zwraca pieniadze, kiedys byl przypadek, ze kurier wrzucił na podwórko paczke, adresat sam mu na to pozwolił, co sie okazało? pies wszamał buty za 700 pln, klient umył ręce i jeszcze oskarzyl go o falszowanie podpisu, sprawa skocnzyla sie w sadzie ale z jakim finalem to nie wiem, kurier do tej pory pracuje. Duzo jest przyadków gdzie ludzie zgłaszają, że paczka jest odebrana, podpisana a
  • Odpowiedz