Wpis z mikrobloga

"tak, wiemy - takie “okazje” jak -98% na Elektroniczną Kartę Podarunkową 80 PLN piechotą nie chodzą na pepperze. Ale wiemy też, że Ty wiesz, że my wiemy, że miał miejsce błąd cenowy. A w takiej sytuacji nie możemy zatwierdzić zamówienia." :) #morele

. "Ale wiemy też, że Ty wiesz, że my wiemy," Xd
  • 9
  • Odpowiedz
@poziom156: mnie tylko rozpi3rdala poziom tych ludzi i ich mentalnego biedactwa umysłowego.

O ch0j................. pojawił się laptop za 120 zł który normalnie kosztuje 1200 zł, kupuje 50 sztuk, ułożę sobie życie. Gówno mnie obchodzi, że ktoś się pomylił. Taki kuhwa janusz złodziej co nigdy twierdzi żeby się dorobić to trza kraść.
  • Odpowiedz
@kogut411: Ja pi3rdole tu nie chodzi o jawność cen bo każdemu się może zdarzyć błąd.
Tylko tu chodzi o te zawistnie polskie cebule, które wiedzą że to błąd cenowy i specjalnie żerują na stracie finansowej firmy.

Rozumiesz ?? to tak jak by Ci baba w sklepie wydała zamiast 20 zł to 40:
- możesz być okej i jej zwrócić uwagę i oddać
- możesz być kuhwą zabrać hajs i iść do
  • Odpowiedz
@kogut411: pracowałem w media expercie - więc mam może jakieś "małe porównanie"
Co nie zmienia faktu, czego by nie robili - że w taki sposób zachowujesz się jak ostatnie gówno.
Tak samo jak te gówno polaczki przy "nieudanej promocji" lidla.
Gdzie mogłeś zwrócić produkt praktycznie cały wyeksploatowany:
Więc co robiły polaczki:
Robiły zakupy, otwierali produkty przesypywali do pojemników, wracali z pustymi opakowaniami i oddawali, po to by znowu wziąć to samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: ile ty masz lat ze operujesz takimi zwrotami typu "gowno polaczki".Tak dziala wolny rynek , jest sie powaznym graczem , to i bledy trzeba na klate wziasc.Watpie ze przy obrotach jakie tego typu firma osiaga , pare laptopow to powod do jakichkolwiek zmartwien.Z dobrego gestu powinni chociaz jeden dac , jezeli ktos sie wstrzelil w ich niedopracowania.Ale masz racje to "gowno polska firemka"
  • Odpowiedz
@kogut411:
- 31 lat
- jakie to ma znaczenie ile mam lat do tego czy zachowuję się moralnie czy nie ?
- gówno polaczki ? bo pracowałem za granicą kilka lat i to zawsze polacy odwalali takie akcje.
  • Odpowiedz