Wpis z mikrobloga

Jakieś porady do gry #fallout4? :P Pierwszy raz od dawna zabieram się za jakiegoś RPGa (ostatni chyba Skyrim :D) i nie wiem jaką taktykę obrać czy latać od misji do misji czy po prostu też dużo zwiedzać poza misjami i wbijać exp, szukać ekwipunku. Dodam, że jestem na początku i wczoraj dotarłem wykurzyć bandytów z jakiejś fabryki samochodów i wydaje się to dosyć ciężkie i naszła mnie kminka, że może jestem tam zbyt wcześnie :D

#ps4
  • 7
@panzkatowic: ja zaczynając od razu wrzuciłem poziom przetrwanie i powiem że dojście do Diamond city i przy okazji eksploracja okolicznych miejsc stanowiła spore wyzwanie (czysta woda, jedzenie, leki i amunicja w małych dawkach oraz inny system zapisu gry dawały się we znaki), padałem co chwila. Żeby oczyścić super duper market poświęciłem 2 dni bo co chwila padałem i musiałem robić sobie przerwy od gry. Po dotarciu do miasta i zaraz później
@panzkatowic: Ja przez durny błąd myślałam, że mam zablokowane wejście do Diamond City (xD) więc eksplorowałam bardzo długo zanim ogarnęłam co i jak no i w sumie nie wiem czy polecam. Fabuła od wejścia do DC ma według mnie proste misje, często typu "idź pogadaj z kimś", więc levele się nabijają bardzo szybko, a taka eksploracja na własną rękę na niskim levelu to proszenie się o regularny wpierdziel od za trudnych
@pianinka: dla tego trzeba szybko się zaopatrzyć w jakąś dobrą pukawkę np Overseer's Guardian, zmodyfikować ją aby wycisnąć max dmg. Wtedy spotykasz takiego elitarnego szpona śmierci myślisz sobie "lepiej się wycofam bo szykuje się szybki wpierdziel..." on nagle zaczyna biec w Twoją stronę więc nie amsz wyboru. Szybko bierzesz wszystkie specyfiki jakie masz ustawione na skrótach klawiszowych (psycho, odlot itp), odpalasz VATS szybki wybór celu: głowa. Widzisz że masz w banku