Wpis z mikrobloga

  • 90
Kto mi wytłumaczy jaki jest sens kupować PS4 jeżeli zaraz wyjdzie ps5 i nowe gry już będzie można kupić tylko na ps5
#ps4
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alteron nigdy nie miałem stacjonarnej konsoli, zawsze PC i ew Gameboy i PSP. Podczas BF zdecydowałem się na Xbox One S z 2 padami za ok 740zl. Raz że za ich abonament jest dostęp do setek gier. Dwa można kupić używki i ograć tytuły w które nie miałem jeszcze okazję pograć. Generalnie uważam, że lepiej poczekać z PS5 na drugą wersje, która będzie pozbawiona wad pierwszej. No i cena może będzie
  • Odpowiedz
@Royal_Email: XD
Mówisz jakby to było już pewne, potwierdzone i robione od lat xD
Jeżeli będzie PS5 Pro to wtedy będzie można śmiało mówić, że zrobią też PS6 Pro ale w tej chwili jest 50 do 50 - będzie albo nie będzie, lol.
  • Odpowiedz
@alteron: o cholera wczoraj kupilem ps4 cbyba zwroce i poczekam rok aby sobie zagrac chociaz chcialbym juz no ale miras twoja logika jest lepsza( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alteron o Cie to obchodzi, jak ktos ma pieniadze to kupuje co chce?
#!$%@? ja mnie to denerwuje, tak jak Mirki buldupiące o to, po co ludzie kupują nowe auta za 100k, skoro takie za 10k tez ma klime i jezdzi.

Jeez
  • Odpowiedz
Kto mi wytłumaczy jaki jest sens kupować PS4 jeżeli zaraz wyjdzie ps5 i nowe gry już będzie można kupić tylko na ps5


@alteron: a po co takie teoretyczne rozważania "co by było gdyby nie pojawiały się nowe gry dla PS4"?
  • Odpowiedz
  • 1
@onmatopeja tydzień temu sprzedałem ps 3 za 450 więc rynek nie jest wcale taki przesycony a gość co to kupił tłumaczył że po co ma kupować nową konsolę i gry po 200zl ... Tu będzie to samo
  • Odpowiedz
@alteron: opłaca się bo ma być kompatybilność wsteczna z każdą generacją ps-a, więc każda gra z 4 będzie na 5 chodzić a poza tym pierwsza wersja ps5 wyjdzie za coś około rok z wadami, dopiero później wyjdzie pewnie slimka bez wad więc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alteron: Mówcie co chcecie, ale ja tak zrobiłem z PS3, zacząłem szukać używek po allegro/olx, ale trafiłem info, że ma wyjść PS4 (byłem na bakier ze światem konsol od czasów PS2) - zamiast kupować stare gówno, poczekałem sobie chyba ok. 10 miesięcy, bo skoro od PSX nie była mi potrzebna konsola to jeszcze niecały rok czekania nie robił mi różnicy. A w dniu premiery PS4 już #!$%@?łem (chociaż nie było
  • Odpowiedz
@alteron: nie chce mi się czytać wszystkich wypocin i może ktoś już to napisał, ale tak w skrócie - PS4 Slim można dorwać za 700-800zł, czyli tyle co nic. Do premiery PS5 pozostało co najmniej rok czasu, a kto wie czy nie dłużej, czyli jesteś w stanie ograć praktycznie wszystkie możliwe tytuły - rok grania, zamiast czekania na PS5, które na początku wyjdzie pewnie jakieś niewydarzonej wersji typu FAT i
  • Odpowiedz