Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy Polacy są tak biedni umysłowo ?

Głupi przykład, co roku o tej porze drożeje #lpg wchodzę na artykuł na bankier.pl o tym, że gaz drożeje NA POTĘGĘ !!! te Clik bajty artykuł o dupie Martynie, tyle a tyle podrożał gaz ale o powodzie żadnego, czytam komentarze napisali powód bo to wina POPiS aha, już wiem, #!$%@? barany jedne zmienia się skład gazu więcej LPG to propan butan na ziemię miesza się więcej propanu który jest droższym składnikiem, bo butan wytrzymuje niższe temperatury. To jest powód wyższych cen
#polska #biedaumyslowa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zgodny: i tak najlepsze to sa takie artykuly za ktore musisz jeszcze płacić xddddd
Nie polecam czytac wiadomosci, nic tam nie ma. Dlatego wcale sie nie dziwie jak ludzie czerpią informacje z tytułów, bo prawda jest taka ze tyle wystarczy.
  • Odpowiedz
  • 3
@zgodny Mirku, to wytłumacz mi dlaczego cena gazu nie zmienia się zimą, np. w Niemczech oraz Czechach? Poza autostradami wynosi odpowiednio od 52 do 56 centów oraz od 13 do 15 koron. Nie twierdzę, że to wina #popis ale na jakąś zmowę importerów to wygląda.
  • Odpowiedz
@zgodny: no ale i tak masakra z cenami LPG teraz, jakoś w połowie listopada tankowałem na Shellu (Łódź Rokicińska) za 1,85, a w czwartek już po 2,24... ( ͡° ʖ̯ ͡°) prawie 40 groszy więcej za litr...
  • Odpowiedz