Wpis z mikrobloga

Nie było czasu ale w końcu krótkie podsumowanie. Żeby się nie dublować i znów ściany tekstu nie robić to marynarka szyta (MTM) w LAZAR w Rybniku. Mają też salon w Katowicach "Dom Krawca". Od początku do końca w moim przypadku ogarnia wszystko Jakub i gorąco polecam uderzyć do niego jakby ktoś miał w planach jakiś garnitur, zwłaszcza jak się jest zielonym w temacie. Nawet szkolenie z wiązania krawatów zrobi :D Telefon z wizytówki 668 423 043. Zdjęcia niestety słabe bo robione iphonem jak poprzednie i dość mało czasu było, postaram się jeszcze jakieś konkretne wrzucić jak będzie okazja wykorzystać konkretnego fotografa w fajnym świetle ;) Nie bardzo wiem co tu dodawać więcej po za zdjęciami.

#mtmrobaka #garnitur #marynarka #modameska #ubierajsiezwykopem #lazar
RobaxX - Nie było czasu ale w końcu krótkie podsumowanie. Żeby się nie dublować i znó...

źródło: comment_z0wPJEyynKSoDjU4ZKqWQuFAJFm00qut.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RobaxX: Dorzuć ładne buty jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyszło fajnie wizualnie, podoba mi się ta tkanina.

Spodnie długością są ok, sprawdź na przyszłość jak załamania z tyłu gdzieś około uda. Nie podobają mi się pionowe fałdy na frontach marynarki. Wygląda trochę jakby przednie panele były za szerokie.

Na plus spasowanie wzoru. Jakbyś robił jeszcze jakaś marynarkę casualowa to zastanów się nad większym otwarciem dołem - mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RobaxX: Widać po ramionach.
Ja poszalałem w Luxire z zamówieniami, ale liczę że w końcu niedługo uszyję coś z tkaniny. Gun club check czeka w szafie :D
@LichoToWie: Nic nie szyłem :( Chciałem sobie jakąś dwurzędówkę ogarnąć ale kurde ciężko z budżetem na to teraz ¯\_(ツ)_/¯ Zwłaszcza, że chciałem half-canvas sprawdzić ( ͡º ͜ʖ͡º) Na pewno coś sobie sprawię ale już chyba nie w tym roku. Może będzie okazja w przyszły weekend wrzucić fotkę nowych butów w zestawieniu z 3 częściową kratą (dwurzędowa kamizelka). No ale to nie może być upału.
@RobaxX: Kurczę mam nadzieję, że będą upały, cobym sobie mógł w lnie w tym roku jeszcze pochodzić :<
Dwurzędówki są świetne, też na jakąś się czaję ostatnimi czasy. Half canvas jest świetne w samym dotyku, a w noszeniu jeszcze bardziej czuć różnicę. Ja teraz z chęcią bym sprawdził full canvas, ale do tego jeszcze długa droga :P