Wpis z mikrobloga

Szczerze? IMHO bardzo dobrze, że wybielają Ankę przed wyjściem. Można kogoś nie lubić, można krytykować (sama za nią nie przepadam), ale taki JAD, który pogrążył Internet jest poniżej krytyki. I to wszystko w imię czego? Wygranej Kamila? Poważnie? Czy stoi za tym inna "godna podziwu" pobudka? Mnie jest osobiście jej po ludzku żal. Lamentowaliście o hejt nastu ludzi na jednego w programie? To bądźcie sami ze sobą szczerzy i porównajcie go z ilością hejtu w Internecie vs. jedna osoba. Po prostu BRAWO.

#bigbrother
  • 11
@Moniaaaa: Anka tam weszła dzięki znajomościom i kasie. To jest taka księżniczka, która chodzi w butach po 4k pln, bo ma bogatych starych. I co sobie zażyczy to musi się spełnić. Widać to doskonale, że to nie jest jej środowisko. Nawet jakikolwiek wysiłek fizyczny stanowił dla niej duży problem (musi mieć udany seks w takim razie xDD)
Poważnie uważacie, że macie prawo robić SYF w życiu prywatnym osoby, która występuje w reality SHOW? Generalnie jakiejkolwiek osoby? "Tykać" (modne BB słowo) rodzinę, narzeczonego, pracę? Grubo.

Ja nie mówię o dyskusji i konstruktywnej krytyce - to jest normalne i nawet zapewne pożądane, ale prawdziwym hejcie i zwykłym gnojeniu w Internecie (właśnie do tych osób kieruje swoje słowa, one wiedzą - mam nadzieję - że to właśnie do nich). Żal.

@Neaopoliti:
@Przemas129: Odniosłem się do tego co na wykopie, czyli memy, określanie jej jako namiociara. Nie widze co się dzieje na IG - ale jeśli ktoś ją nazywa #!$%@?ą #!$%@?ą to fakt - przesada.
@Moniaaaa: myślę, że wczoraj się pogrążyła podcza live chatu jak powiedziała, że ją rodzice co jakiś czas odwiedzają. Po pierwszej edycji, gdzie większość ludzi miała powiązania z TVN nie trudno się domyślić, że ten program to ustawka. Sam Przemek przecież przyznał się, że mu kumpel z produkcji zaproponował udział. A on sam chciał wyjść po pierwszym tygodniu jak był nominowany z Olką - ciekawe dlaczego.
@Neaopoliti: Jakkolwiek by się nie pogrążyła, to czy to nadal daje prawo do tego, co się dzieje?

Ja nie wnikam, kto, kogo i jak "wcisnął" do tego programu i gdzie jest ustawka. Może to i ciekawy temat, ale póki nie ma dowodu, to nie mówię o tym, jak o fakcie potwierdzonym.

Z live chatu to jednak nieco wyjmujesz słowa z kontekstu, mówiła o snach o bliskich i faktycznie użyła słowa "odwiedzają"