Wpis z mikrobloga

Tylko 213.99$ (840zł) za Xiaomi Mi 9 Lite 6/64GB
Taki prawie Mi9t bez wysuwanej kamery, ale tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo dobra cena i dostawa bez VAT
Polecam, różowa ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
Choc sam mam Xiaomi Mi9t - teraz za 277.99$

Xiaomi Mi 9 Lite 6/64GB

213.99$
▶️Kod szary: GBMI9LITE102
▶️Kod biały: GBM9LITE1
▶️Kod niebieski: GBMI9LITE101
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Xiaomi Mi9t 6/128GB

277.99$
▶️kod GBXIAOMI9T
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Xiaomi Mi9 Lite to najnowsza wersja Mi9.
Jest podobny Mi9t, który mam. Mają prawie takie same procesory (730 jest trochę lepszy), tyle samo RAM, takie same ekrany, aparaty, baterie, czytniki linii papilarnych, NFC

Mi9 Lite nie ma jednak wysuwanej kamery, której obawia się wiele osób. Ma też slot na kartę pamięci, więc wystarczy kupić wersję 64GB. No i Mi9 Lite jest tańszy

Sam jestem bardzo zadowolony z Mi9t. Ale jak ktoś chce bardzo dobre parametry i NFC, a bez wysuwanej kamery to Mi9 Lite będzie idealnym wyborem

Można powiedzieć, że Mi9 Lite to taki Mi9t bez wysuwanej kamery
Mi9 Lite ma wszystko, bardzo solidne parametry, szybki procesor, świetny aparat, dużą baterię i świetne wykonanie.

Mi9 Lite
Snapdragon 710, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala z małym notchem, bateria 4030mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, slot na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

Dla porównania Mi9t
Snapdragon 730, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala bez notcha (wysuwana kamera selfie), bateria 4000mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, bez slotu na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

#gearbest #xiaomi #mi9 #mi9lite #sebeksspoleca


sebekss - Tylko 213.99$ (840zł) za Xiaomi Mi 9 Lite 6/64GB❗
Taki prawie Mi9t bez wys...

źródło: comment_rky2CLQWXzo8vqxhfAwCX0yfpAykn9Dw.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@sebekss: takie pytanko, chciałem kupić tą wersję 6/64 z Twojego linku i którą wybrać lepiej przesyłkę żeby nie było VATu i było szybciej - EU Priority Line czy EU Priority Line (DPD)? Obie są za 0 zł
I czy bierzę się to ubezpieczenie za 30 zł czy to i tak nic nie daje? Będe płacił przelewem, nie mam PayPala.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@20VT jak płacisz przelewem, to możesz wziąć ubezpieczenie. Płacąc PayPalem lub kartą nie trzeba.
Priority Line oba omijają VAT, zwykle szybciej dochodzi to bez dopisku DPD.
  • Odpowiedz