Wpis z mikrobloga

Jak wejdziesz do domu to musisz jedną ręką trzymac zakupery i miec telefon na ramieniu, druga reka otwiera drzwi. Na blacie musi ci sie przewrócić torba. Musisz byc fesst zalatany i zagadany i miec zajebiscie mocne tempo w zyciu wtedy... a i zbywasz rozmówcę jak ci torba jebnie orła na blacie i wysypia sie pomarańcze.
  • Odpowiedz
@billy0o: typowe mieszkanie młodego pokolenia w dużym mieście: kuchnia, jadalnia, sypialnia, salon #!$%@? na 18m2 + pewnie jakaś komórka, bo pokojem tego nie nazwę, 2x3m, designerskie meble z IKEI i kredyt jeszcze 28 lat.
żeby nie było, że hejtuję, sam mam podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wejdziesz do domu to musisz jedną ręką trzymac zakupery i miec telefon na ramieniu, druga reka otwiera drzwi. Na blacie musi ci sie przewrócić torba. Musisz byc fesst zalatany i zagadany i miec zajebiscie mocne tempo w zyciu wtedy... a i zbywasz rozmówcę jak ci torba jebnie orła na blacie i wysypia sie pomarańcze.


Musis jeszcze mieć oczywiście mega sterylny dom, jakby tam #!$%@? nikt nigdy nie mieszkał xD
  • Odpowiedz
@sralpies: mi tam styl ikea nie przeszkadza wiekszosc ludzi ktorym przeszkadza ikea mieszka jeszcze z rodzicami :) a mieszkanie ma troche wiecej niz wyestymowales
  • Odpowiedz
@billy0o: poniekąd sam z siebie żartuję, no bo jak inaczej dzisiaj urządzić mieszkanie jak nie jesteś milionerem? Tanio, ładnie, schludnie, proste kształty, łatwo spasować wszystko i złożyć samemu.
Nie traktuj tego jako atak.
  • Odpowiedz
@sralpies: a sorry pomylilem Cie z dzieciakiem wyzej od polackiego mieszkania xD nie no jasne, wszystko na jedno kopyto moze to przeszkadzac ale jakbys widzial gdzie mieszkalem 5 lat temu to bys zrozumial czemu dla mnie to absolutny luksus XD
  • Odpowiedz