Wpis z mikrobloga

@AliPaczka: Witam, zamówiłam paczkę na #aliexpress. W statusie paczki widnieje, że paczka została do mnie dostarczona, ale jej nie otrzymałam. Po sprawdzeniu gdzie ona się znajduje wyświetla mi sie, że ktoś odebrał ją w Lublinie, a ja zamawiałam do Wrocławia.. Co zrobić w tej sytuacji i jak udowodnić to sprzedawcy?
  • 14
  • Odpowiedz
@marlena2341: robisz screena z trackingu z emonitoring poczta polska, alipaczki czy czym tam szło

i piszesz w dispute że przesyłka dostarczona pod zły adres, wklejasz linka z trackingu i czekasz na moniaki
  • Odpowiedz
@marlena2341: Miałem z miesiąc temu tak samo. Napisałem do sklepu, wytłumaczyli się pomyłką w trackingu i przysłali nowy numer. Ten okazał się właściwy i dostałem towar jeszcze przed zakończeniem okresu ochronnego
  • Odpowiedz
@AliPaczka: co mozna zrobic w tym przypadku

nic nie potwierdzałam

AliExpress stepped in to help
Nov. 27 2019

AliExpress Processing the Proposal

Proposal:
Zwrotu towaru & zwrot 12,20 PLN

Nov. 27 2019

AliExpress' Judgment

Proposal:
Zwrotu towaru & zwrot 12,20 PLN
  • Odpowiedz
@AliPaczka: o co w tym chodzi

Zamówienie NR:
3000685732577507

Stan:
Oczekiwanie na przesyłki zwrotu

solution:
Zwrotu towaru & zwrot 12,20 PLN

Przypomnienie:
Teraz mają umowę ze sprzedającym, aby rozwiązać sporu.
musisz powrócić zamówienia (z tropić szczegóły) w ciągu 9 Kalendarz dni 19 Godzina 23 Minutę 42 Drugi Jeśli nie uda, aby powrócić swoje zamówienia w tym terminie, Płatność zostanie wydany do sprzedającego.

*Please return your order and add tracking details
If
  • Odpowiedz
@joanna668zl wygląda na to że masz zły rodzaj wybrany bo powinien być zwrot bez odsyłania, zwłaszcza przy takiej wartości.
W ogóle pytanie jaki masz powód dispute. Niestety w tym tłumaczeniu nie da się wiele zrozumieć.
  • Odpowiedz
@AliPaczka:
Buyer paid for order

Total:
83,36 PLN

View More

Nov. 11 2019
Nov. 11 2019

Seller shipped order

Tracking Number:
LP00156088607276

Shipping Method:
CAINIAO_STANDARD

Comments:

Buyer requested a refund

Spór Powodu:
Otrzymał podrobionych towarów

Proposal:
Zwrotu 12,20 PLN

Comments:
7 pendrive has only 3.7 usb fake

Evidence:


Nov. 22 2019
Nov. 26 2019

Seller made a new proposal

Proposal:
Zwrotu 0,00 PLN

Comments:
please format product:FAT32 or exFAT

Buyer rejected
  • Odpowiedz
Buyer Protection
Help
Save big on our app!
Dostawa do / PLN
Go to Global Site (English)
AliExpress
Cart9
Wish List
Hi, Joanna
Moje AliExpress > Lista spór > Spory Szczegóły

Zamówienie NR:
3000685732577507

Stan:
Oczekiwanie na przesyłki zwrotu

solution:
Zwrotu towaru & zwrot 12,20 PLN

Przypomnienie:
Teraz mają umowę ze sprzedającym, aby rozwiązać sporu.
musisz powrócić zamówienia (z tropić szczegóły) w ciągu 9 Kalendarz dni 19 Godzina 2 Minutę 48 Drugi
  • Odpowiedz
@joanna668zl ciężko w tej formie zrozumieć o co tam chodzi, ale jak dobrze rozumiem to chodzi o pojemność pendrive. Dodaj screeny udowadniające Twoją rację i ubiegaj się o full refund bez odsyłania
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Thank you for contacting AliExpress. I am sorry to hear that you are not satisfied with your order 3000685732577507.

Problems with the order Judgement from AE Invalid Reason
counterfeit goods Invalid The seller has an authorization certificate. Thus, we are unable to support your claim at this moment.
Storage capacity is not as described Invalid Did not follow the instruction provided by seller

Final resolution: Return goods Full refund 15.11
  • Odpowiedz
@joanna668zl: Niestety już nic nie da się zrobić. Prawdopodobnie zaważyło to, że nie został przeprowadzony test tak, jak chciał tego sprzedawca ("Storage capacity is not as described Invalid Did not follow the instruction provided by seller"). Jedynie pozostaje skorzystanie z obciążenia zwrotnego u wystawcy kary (Visa, MasterCard), jeśli zakup był opłacony kartą.
  • Odpowiedz