Wpis z mikrobloga

@m0rdeczka: ja mam do lapka, bo swietnie wspolracuje z Mac'iem jak i innymi urzadzeniami na BT. Jest bardzo wygodna i dlugo pracuje na baterii, chwile musialem sie przyzwyczaic do tego przycisku pod lezacym kciukiem. Ale nie zamienilbym je na zadna inna. Mam MX Masters 2s
  • Odpowiedz
@tym_razem_sie_uda: @dopebonner: no tego to się nie spodziewałem.
Dzięki za opinie :)
Teraz mam boczne przyciski i pod kółkiem do DPi ale w sumie bocznych nie używam niestety, a samą mysz bardzo "molestuję" dłonią. To ją muszę pościskać to coś poklikać nerwicowo.
Wytrzymała i nie poci się na niej strasznie dłoń? Nie skrzypi przy ściskaniu?
Jak głośność klikania?
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: mam MX2... duzo bardziej bylem zadowolony z Razer Copperhead. Wiem ze ten razer to stary model ale gdybym mial teraz kupowac to wzialbym jakis nowy model wlasnie od Razera.
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: Pocenie dłoni to raczej indywidualna sprawa. U mnie nie ma problemu. Jeśli chodzi o wykonanie to bardzo solidna. Na początku trafiła mi się z zepsutym scrollem, ale to wada tego jednego egzemplarza, bo po wymianie jest wszytko ok. Klika dość cicho, chociaż te myszki "bezklikowe" też z czasem się wyrabiają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m0rdeczka: Laserowy sensor, plus opóźnienia. Jeżeli chcesz dobrą bezprzewodową myszkę do grania to musisz zapłacić niezłą sumkę za Logiecha z technologią Lightspeed.
  • Odpowiedz