Wpis z mikrobloga

Obejrzałam te rozmowę w DDTVN i powiem Wam szczerze, że nie jest mi do śmiechu. Nie bronię ludzi, którzy biorą udział w tym programie, bo to małpy w cyrku TVNu, ale jestem w szoku, jak ta stacja potrafi perfidnie wykorzystać człowieka. Słabina to człowiek z mega problemami, ktoś stwierdził, że zamknie osobę z uzależnieniem w takim, a nie innym środowiska, a gdy zaczął robić łatwy do przewidzenia syf, stacja wycisnęła go jak cytrynę. Na koniec krótki, upokarzający wywiad w tv, hajs się zgadza. Nadal twierdzę, że Słabina ma paskudny charakter, przerażającą łatwość w naruszaniu nietykalności cielesnej i prostacką postawę względem osób, z którymi się nie zgadza. Ja też nie mogłam już patrzeć na jego zachowanie, jednak popieram i współdzielenie emocje jego mamy, która cieszy się, że odpadł (w lęku przed tym co mogło się wydarzyć). wWcałym tym syfie, najbardziej pluję na TVN i ich obrzydliwą łatwość sterowania widzem.
#bigbrother
  • 20
  • Odpowiedz
@MalaLu: jasne, nie bronię jego decyzji ani samego Słabiny, nie upadłam na głowę. Po prostu w moim odczuciu TVN zrobił największą aferę, gdy w necie hulały patostreamy, a fundują swoim widzom to samo, tylko ładniej zrealizowane ;)
  • Odpowiedz
@kkpatkk: Dlatego produkcja na siłę próbuję wybielić Mateusza, usprawiedliwiając jego zachowanie, że został sprowokowany przez Kamila. Wszystkie winny przepisują jemu, bo wiedzą, że im się dupa pali.
  • Odpowiedz
Widzę, że albo jest problem z czytaniem albo mam problem z wyrażaniem myśli. Nie bronię tego typka, nigdy nie będę bronić osób, które dopuszczają się takich czynów. Zaznaczyłam, że przeżywam pewien dysonans poznawczy i dostrzegam perfidię działania produkcji programu/stacji telewizyjnej
  • Odpowiedz
@kkpatkk: On poszedł tam świadomie. Wszystko co robił, robił świadomie. Jak ktoś się zachowuje normalnie to nie musi się bać z jakiej strony go pokażą. Jest na tyle dorosły, że wie czym jest TVN i telewizja ogólnie. Nie żal mi go wcale. Jak sobie poscielil tak się wyśpi.
  • Odpowiedz
@kkpatkk: dobrze widzieć, że ktoś ma głębsze przemyślenia tutaj. Zbyt wiele osób uważa że ktoś kto skończył 18 lat jest w pełni odpowiedzialny za swoje czyny i jest w stanie podejmować faktycznie wolne decyzje. Szczególnie ktoś z uzależnieniami.
Prawda jest taka, że jest to wygodna wymówka ku temu aby wykorzystywać takich ludzi do swoich własnych celów. Jakiekolwiek poczucie winy pojawiające się na horyzoncie można zbyć prostym "nikt mu nie kazał".
To
  • Odpowiedz
@kkpatkk: jesli mialas jakiekolwiek watpliwosci co do "etycznosci" tej stacji i samych psychologow, ktorych rada etyki moim zdaniem powinna wykląć to zobacz link - chcieli zaprosic do BB dziewczyne, ktora od lat zmaga sie z ciezka depresja, myslami samobojczymi i zaburzeniami odzywiania...link do fb
  • Odpowiedz
@KicKic: wątpliwości nie miałam, jednak wierzyłam w jakieś nieprzekraczalne granice, ale po Twoim komentarzu już w nie nie wierzę. Btw. pamiętacie jak wielkie gwiazdki Chajzer i Karolak zmuszali w programie do pocałunków obce kobiety? Wtedy stacja mówiła "to tylko zabawa", jak dla mnie molestowanie zabawą nie jest, ale najwidoczniej są równi i równiejsi :)
  • Odpowiedz