Wpis z mikrobloga

@InvalidCaptcha:
Nie wybierasz przypadkiem takiej przy kupowaniu biletu?
A dwa -- fast track w Gdańsku jest średnio przydatny -- kontrola idzie szybko, jak kiedyś stałem w kolejce ciągnącej się aż do drzwi terminala -- to poszło w 20 minut.
A i priority boarding oznacza tylko tyle, że będziesz stał na dole schodów a nie na górze. A to oznacza, że wsiądziesz pierwszy do autobusu, czyli z niego ostatni wysiądziesz. ¯\_(ツ)_/¯
@InvalidCaptcha:
Ogólnie jak wpiszesz w Google "Gdańsk airport fast track" to pierwszy wynik:
https://www.airport.gdansk.pl/b2b/oferta-premium/fast-track-p75.html

Z Fast Track mogą ponadto korzystać Klienci GOT, którzy zakupili usługę w punkcie Informacji Turystycznej i Lotniskowej w terminalu T2 Portu Lotniczego Gdańsk, osobiście (płatność gotówką lub kartą) lub poprzez zakup vouchera na usługę Fast Track za pośrednictwem adresu e-mail: itlotnisko@visitgdansk.pl (płatność przelewem).

W przypadku zgłoszenia zainteresowania zakupem vouchera drogą mailową, w odpowiedzi zainteresowany drogą mailową otrzyma
@InvalidCaptcha: Daj spokój, szkoda hajsu. Kolejki nie są już takie złe. A poza tym, jak będziesz się spieszył to wystarczy wbić się do przodu i grzecznie poprosić tłumacząc, że za 3 minuty zamykają Ci gate. Ludzie są wyrozumiali w takiej sytuacji.
Fast track możesz.kupic za 50zl (karta/gotówka/ w punkcie informacji Turystycznej na lotnisku (kawałek dalej niż bramki kontroli bezpieczeństwa). Zajmuje to maks 2-3min. Nawet jak kupisz online to musisz podejsc z tym voucherem do informacji, bo aktualnie mają problem ze zmianami w tym całym systemie.i musi być potwierdzony pieczatka.