Wpis z mikrobloga

Byłem w #tmobile wyjaśnić dlaczego mi zjadło 2x30 zł za pakiet ten za 30zł z youtube bez limitu, no i okazało się, że zjadło mi tyle z konta za jakieś coś premium sms albo połączenia. Kurde od tylu lat jestem w Play i nigdy mi się takie coś nie zdarzało, a tutaj raptownie takie akcje, no i gościu w salonie mi poblokował te usługi premium, tylko kurde, to powinno chyba domyślnie być zblokowane, i nie przypominam sobie abym coś klikał bo mam kurde w przeglądarce UBlock. Cholera jasna, raz tylko na wykopie mi sie pojawiły te głupie reklamy #maszwirusa i krzywo kliknąłem i mnie poprzenosiło w jakieś dziwne linki.

Masakra, w dzisiejszym internecie człowiek musi uważać gdzie klika, bo na każdym kroku ktoś mu chce hajs #!$%@?ć.
Pobierz unitrax - Byłem w #Tmobile wyjaśnić dlaczego mi zjadło 2x30 zł za pakiet ten za 30zł ...
źródło: comment_z496dPsuehYowYovRaEGlbCEkn5R2mws.jpg
  • 7
@unitrax: Zanim telefon wyrzuciłem do śmietnika to 2 x blokowałem takie usługi mówiąc że chce tylko dzwonić na parę numerów co mam w telefonie i żadne ale to żadne oferty, usługi, promocje, premium mnie nie interesuje i nie chcę, to i tak po 3 tygodniach..Dryn, dryn, dzień dobry, czy jest Pan właścicielem tego telefonu.? Nie właśnie go ukradłem i uciekam. i wyebałem telefon w #!$%@? bo miałem tego dość.