Wpis z mikrobloga

@toendpmo: szalik w kolorze innej części garderoby - czapki, rękawiczek, butów - czegoś. Zielony jest spoko, ale musi z czymś współgrać, a nie czerwone buty, czarne spodnie, żółta kurtka, zielony szalik i może niebieska czapka.
  • Odpowiedz
@naplecior: no to się kompletnie z Tobą nie zgadzam i w sumie tyle, to nie pierwsza rzecz, w której się nie zgadzamy. Z resztą widać, że jesteś z pokolenia, które teraz spuszcza się nad nuptse, bo większość dzieciaków z grupek teraz ma o tym mokre sny XD.

Szary szalik może być ok.
  • Odpowiedz
@Ravciu: xDD, co to za #!$%@? wniosek, tak się składa, że nie spuszczam się nad nuptse, masz racje, że nuptse nosi większość dzieciaczków z grupek - tych samych dzieciaczków, które znają dwie marki na krzyż i robią to co ty radzisz - zakładają #!$%@? bluzy cleanta x milka do fioletowych butów bo to przecież ZaJeBIstY matChiNG
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naplecior: człowieku, napisałem dla przykładu, a nie co robić w konkretnej sytuacji, zawsze w #!$%@? wszystko generalizujesz, a po prostu mu napisałem, by coś dopasowal kolorystycznie - 'czegoś' , a nie z dupy se weźmie różowy szal bo mu się spodoba i elo. Z resztą każda sytuacja jest inna, każdy fit też jest inny, to że coś się mu doradzi to są tylko przypuszczenia, bo nie wiadomo jak to z krojem
  • Odpowiedz
@Ravciu: Nie napisałeś dla przykładu tylko napisałeś, że MUSI xD nie pierwszy raz się wykazujesz głupotą, wszystko zależy od fitu więc ja koledze nie będę podrzucał szalików ale też nie dam mu tak #!$%@? rady jak twoja. PS. sam potrafisz hejtować ludzi za to, że noszą vansy więc nie #!$%@? mi o toksyczności :) Bez pozdrowień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naplecior: 'zielony jest spoko, ale musi z czymś wspolgrac'. Jesteś idiotą i tyle. Z resztą przytoczony przykład fioletowej bluzy i fioletowych butow to strzał w kolano (bo co to za porównanie, jak mowa jest o żółtej kurtce) . Nie proponowałem mu żółtych butów i szalika do żółtej kurtki. Elo, idź tam proś mame by Ci coś kupiła dzieciaku i naucz się czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz