Wpis z mikrobloga

#fut
Mirki, myślicie ze przy takim składzie warto ryzykować z tym SBC o baby ikonę? Mało jest pozycji które by mi wzmocniła jakaś gowno ikona typu Roy Keane czy Bobby Moore. Budget mam 400k i mnóstwo kart do SBC wiec wydałabym maks na sbc 100k. A tak Pozatym to co do zmiany? Budget jak pisałem 400k i zbierałem sobie na If Kevin de Bruyne92 żeby wjechał za jednonogiego Ozila ale może jest jakaś inna pozycja do upgrade której nie zauważam
Alf_Rudy - #fut 
Mirki, myślicie ze przy takim składzie warto ryzykować z tym SBC o b...

źródło: comment_5ZUlrT5gOzkdtU6VVplrhIW6jFrUkeZH.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Alf_Rudy: jeżeli lubisz ryzyko i chcesz wzmocnił pozycje BR baby Schmeichelem no to rób to tylko 100k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ben Yedder OTW ( jak chcesz zarobić) lub IF na atak i będzie miodzio.
  • Odpowiedz
  • 1
@chim3ra: Spoko, jakbym miał oceniać to 7,5/10. Kończy prawie wszystko, ze stylem silnik drybling nawet znośny. Mógłby mieć trochę więcej przyspieszenia bo jak już się rozpędzi z piłka to potrafi uciec obronie. Z główki tez od czasu do czasu coś wpada częściej niż u innych. Ogólnie bardzo dobra karta, typowy finisher w polu karnym ale nie wybitna. Jako kibic Chelsea nie żałuje i liczę ze za icon swapy następne będzie
  • Odpowiedz