Wpis z mikrobloga

@Leland_Palmer: dzięki za odp. Głównie chodzi mi o sytuacje typu - gdyby portal na placu zabaw stał o 3 metry inaczej to by się zamienił w pkstop bo by się znalazł w nowej kom S2, ale chyba za dużo kombinowania z tym przesuwaniem żeby takie coś łatwo przechodziło
  • Odpowiedz
@xiv7: ja w swoim mieście mam ponad 10 portali na granicy komórek, wystarczy je przesunąć dosłownie metr w bok i powstałoby dużo stopów. Wczoraj znajoma wbiła 12lvl i w przyszłym tygodniu zacznie się przesuwanie, licząc na dobre serce oceniających ()
  • Odpowiedz
@Barti1403 Najpierw niech edytuje lokalizację a potem niech edytuje opis i napisze co trzeba zrobić (np. proszę wybrać górną kropkę). Te edycje wpadają jednocześnie

Jaka lokalizacja, będę miała na uwadze
  • Odpowiedz
@xiv7: Mamy ten sam problem u nas w miasteczku. Osoba która dodawała pokestopy nie wiedziałą o istnieniu komórek. Wiele zostało zaakceptowanych, jednak ich lokalizacje były często zrobione "byle jak" i tak np przy budynku gminy, gdzie znajduje się też plac zabaw, tablica ogłoszeniowa i mural, wszystko było wrzucone w jedną komórkę.

Tak samo z leśną ścieżką edukacyjną, kilka lat temu miasto wykonało przetarg na tablice, dość dużo ich było więc zaczęto
  • Odpowiedz
@niewiemjakiloginwybrac: Nie wiem w sumie czemu jestem wołany, skoro nie było mnie nawet w tym wątku, ale ok.

Niestety to nie moje rejony, nawet bym się przejechał, ale niewolnictwo mocno.

Niestety bez dużej liczby portali i/lub aktywnej przeciwnej frakcji wbijanie 12 levelu może trwać długo. Nie potrafię tego oszacować, u mnie więcej zajęło zrobienie medali niż AP, ale w dużym mieście miałem do tego dużo lepsze warunki. Tak realnie patrząc, to
  • Odpowiedz
@Kimbaloula: Widziałem Cie w jakimś innym wpisie, który poruszał podobną tematykę. No to niestety będzie lipka z ingresowaniem u nas.

Są może jakieś fanpejdże, klany, teamy lub aktywne grupy z ingress o których wiesz?? Znalazłem kilka na facebooku i z google, ale ostatnie ślady aktywności są z 2017/2018 -.-
  • Odpowiedz
@niewiemjakiloginwybrac: Spoko, to było w sumie dość dawno i już nie zajmuję się tym. Mam nadzieję, że nic nie przekręciłem, bo nie jestem na bieżąco.

Nie mam w ogóle kontaktu z innymi graczami. Jeśli już, to pewnie są jakieś oddzielne czaty na komunikatorach. Musiałbyś znaleźć kogoś lokalnego, ale nie wiem czy są u Was jakiekolwiek zorganizowane grupy.
  • Odpowiedz