Wpis z mikrobloga

  • 3
Chrystusie, kupcie je póki są jeszcze na dropie bo warto jak cholera. Już nawet nie podaję reflinka, to cena obiadu a one naprawdę niszczą producentów topowych modeli.

Na start macie - 20USD za samą rejestrację, z refa w moim poprzednim poście możecie mieć też 10usd. Ale tu nie o refa chodzi, zwisa mi on. Tu chodzi o gwałt na AKG, Sennheiser, Bayerdynamic. GWAŁT.

Popełniacie błąd nie kupując tych Kossów

https://drop.com/buy/massdrop-x-koss-ksc75x-on-ear-headphones/reviews?sort=highestRated

#audio #audioboners #muzyka #cebuladeals
JBFC - Chrystusie, kupcie je póki są jeszcze na dropie bo warto jak cholera. Już nawe...

źródło: comment_nu4HrjYRobTyrA8oUa8RQZvzNmRkbPXw.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jamtojest koss ksc75x, słuchawki które drop sprzedaje za 17 USD + 5 USD za przesyłkę do Polski, natomiast na starcie masz - 20 USD za rejestrację i - 10 USD za zrobienie konta z refa. Suma sumarum ja dałem 13 usd razem z przesyłką. Słuchawki grają wybitnie, mam pod ręką HD600 Sennheisera na lampach, AD900x Audio-Techniki, kilka Bayerdynamiców, różne AKG, suma sumarum kilkanaście tysięcy PLN i to niesamowite, bo te Kossy w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jamtojest w tej cenie nie wziąć tych przetworników to grzech ciężki. Podobno grają inaczej niż standard dystrybuowany na polski rynek(bez x). Ciszej, z większą klasą. Warto poczytać opinie na dropie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jamtojest @wujekjoe mi zbiło z refa na - 10usd automatycznie i miałem za 13 usd już razem z przesyłką(przesyłka do mnie na wieś 5 usd), kumpel zrobił konto z refa i rzeczywiście nie dziabło mu odrazu -10 usd na pierwsze zamówienie tylko musiał zamówić 2 pary, wtedy nabiło mu - 20 usd i finalnie miał 36.75 zł za parę już razem z przesyłką
  • Odpowiedz