Wpis z mikrobloga

@Harmonia: co konkretnie? bo wygląda na to, że napisałeś "dużo" tak, żeby uniknąć wymieniania konkretnych rzeczy ( albo nie potrafisz ich wymienić, albo boisz się je wymieniać, bo wiesz, że palniesz głupotę i zostaniesz wyśmiany). Dodatkowo - nawet jeśli 'dużo świadczy', to pytanie brzmi czy świadczy O WSZYSTKIM. Dostrzegasz różnicę? Wszystko a dużo?
  • Odpowiedz
@dymitrop: To emancypacja kobiet do tego doprowadziła. Jakoś nasi przodkowie doskonale wiedzieli gdzie jest miejsce kobiet, nawet one to rozumiały i akceptowały. Zdjęli chomąto i zrobił się syf.
  • Odpowiedz
@Harmonia: można być społecznie upośledzonym a i tak ruchać, więc taki argument jest inwalidą. Kobiety patrzą na finanse - owszem, ale ktoś może być tak brzydki, że ma wybór: bycie betabankomatem albo celibat i jak ktoś nie ma zamiaru być w związku będącym co najwyżej zakamuflowaną prostytucją, to też nie będzie ruchał
  • Odpowiedz
jak ktoś nie ma zamiaru być w związku będącym co najwyżej zakamuflowaną prostytucją, to też nie będzie ruchał


@dymitrop: może regularnie chodzić do różnych div i wtedy nie będzie w związku, a i tak będzie ruchal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TestoDepot: diva jest oczywistym rozwiązaniem dla każdego ... więc nawet o tym nie wspominam. Myślałem, że to oczywiste, że do ruchania nie doliczamy prostytucji, ale dojście do waginy za pozwoleniem właścicielki (pozwolenie nie jest motywowane pieniędzmi).
  • Odpowiedz
@Harmonia: A czy ja uogólniam? Ja właśnie się wypowiadam o tych osobach, nie zauważyłeś? Jeżeli nie to albo nie zrozumiałeś tego co napisałem, albo celowo zmieniłeś temat. Większość nieruchaczy to osoby nie atrakcyjne, bo seks się uprawia głównie z osobami, które się uważa za atrakcyjne. To osoby atrakcyjne, które nie ruchają są marginesem
  • Odpowiedz