Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, mam pytanie dotyczące wizyty u Roksy.
Jestem prawikiem lv 25 i chciałbym się rozprawiczyć u divy. Już się sporo naczytałem o pierwszym razie u roksy, ale mam jedno pytanie:

Chciałbym uprawiać z nią seks oralny w obie strony bez zabezpieczenia (jednak rimming nie wchodzi w grę, aż tak mnie nie porąbało). Pewnie zaraz zostanę opierdzielony za to, że chce lizać pieroga kobiecie, która miała w sobie kilkaset benków, ale szczerze mówiąc nie brzydzi mnie to i chciałbym tego spróbować. Brzydzą, a raczej niepokoją mnie choroby weneryczne i HIV. Jaka jest szansa, że podczas minety mogę się czymś zarazić?

1. HIV - wiem, że ryzyko zakażenia HIV byłoby duże w przypadku ranek na ustach, jednak zakładając, że ich nie będę mieć, to zakażenie HIV jest raczej małe, prawda?

2. Inne choroby weneryczne jak HPV, opryszczka, kiła itd - jak tutaj sprawa wygląda? Ryzyko jest duże? Mam rozumieć, że samo przepłukanie ust płynem do mycia zębów po wizycie nie wystarczy, żeby mieć spokój? xD Jak możliwie najbardziej zminimalizować ryzyko, żebym czegoś nie złapał.

Wołam ekspertów: @TestoDepot @albertbranka @DRIVE

#roksa #divyzwykopem #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 43
  • Odpowiedz
OP: OP:
Dwa pytania do @TestoDepot:

1. Serio od loda bez gumki też można coś złapać, nawet HIV? Mineta to rozumiem, ale myślałem, że lodzik bez zabezpieczenia jest... bezpieczny. xD
No chyba, że dziewczyna ma ranki w ustach.

2. Jak wygląda leczenie chorób wenerycznych w Polsce? Można iść na to do szpitala, żeby Cię za darmo wyleczyli? xD
A jeżeli leki, to czy są refundowane, czy za wszystko sam płacisz?
  • Odpowiedz
Serio od loda bez gumki też można coś złapać


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, chociaż jak mówiłem szansa nie jest duża

nawet HIV


@AnonimoweMirkoWyznania: gdyby w jakiś sposób wystąpił kontakt z krwią zarazonej osoby to czy to oral czy cokolwiek innego nie robi różnicy - krew to krew, taki scenariusz jest jednak szalenie mało prawdopodobny

myślałem, że lodzik bez zabezpieczenia jest... bezpieczny


@AnonimoweMirkoWyznania: względnie jest, jednak jakaś szansa zawsze pozostaje.
Trochę bardziej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czytaj opinie na forum garsoniera. Wybierz sobie taką dziwę chociaż za 400zł +/h. Gwarantuję ci, że u takiej dziwki masz mniejszą szansę, że coś złapiesz niż u przeciętnej lekko rozwiązłej nastolatki. One zajebiście dbają o higienę, standardy bo nie mogą sobie pozwolić na choroby gdyż wtedy wypadną z rynku.
Zazwyczaj nie ma wymiany płynów ustrojowych bo wszystko robią w gumce.
Szukaj takiej, która ma w ofercie minetę.
Zazwyczaj jest tak,
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: akurat grzybica i hpv takie straszne nie sa, z tego co wiem tylko 2 dwie odmiany hpv sa grozne i jak masz silny organizm raczej nic Ci nie zrobia, a grzybice wszedzie mozna zlapac. Mialem 4 partnerki w tym roku z ktroymi odbylem stosunek bez gumy, nie byly to divy z roksy ale jednak jakies tam ryzyko bylo, gdzie to trzeba isc sie zbadac za jednym razem na wszystko?
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Nie są groźne, ale powikłania tak. Poza tym to bardzo egoistyczne podejście zarażania nawet grzybica jakieś nieświadome kobiety, bo laski maja ciężej z takimi infekcjami i maja często potem nawroty.
Zazwyczaj takie rzeczy to się u urologa bada albo dermatologa, ale znając polska służbę zdrowia, to powiedzą ze coś się z tobą dzieje jak ci pindol będzie usychał xD
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: no ale z pindolem wszystko ok, ja bym chcial sie zbadac raz a porzadnie ale nie wiem gdzie z tym isc.. co mam isc do rodzinnego i wymyslic ze mnie #!$%@? swedzi to mnie wysle na badania? xD Bo z tego co wiem to tanie badania nie sa.. a i myslalem zeby krew oddac ale troche sie obawiam bo ponoc jak cos wykryja to odrazu powiadamiaja rodzine o tym.. ale
  • Odpowiedz
ciekawy: A to nie jest przypadkiem tak, że wydzielina z pochwy też może zawierać HIV? Więc teoretycznie liżąc kobietę, która zrobiła się mokra z podniecenia, można zlizać jej "soki" w których będzie HIV i się zarazić?
Czy w takim przypadku jeżeli nie ma się ranek w ustach, przełyku itd, to wirus i tak wniknie to organizmu przez wewnętrzne ścianki gardła, przełyku, układ pokarmowy?

Wołam najbardziej aktywnych pod tym postem: @TestoDepot:
  • Odpowiedz
ciekawy: Jeszcze tylko dodam co wyczytałem na wikipedii:

Materiał potencjalnie zakaźny musi ulec kontaktowi z nieuszkodzoną lub uszkodzoną błoną śluzową pochwy, odbytnicy, penisa czy jamy ustnej albo z uszkodzoną skórą lub zostać przeniesiony bezpośrednio do krwiobiegu. Materiałem zakaźnym jest krew, nasienie, preejakulat, wydzielina pochwy, wydzielina odbytnicy, mleko i tkanki nieutrwalone formaliną.

Czyli teoretycznie robienie minety może wpłynąć na zarażenie HIV, tylko pytanie jaka jest szansa.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz