Wpis z mikrobloga

XD

W rozmowie z "Presserwisem" szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski poszedł krok dalej w wyjaśnieniach. Przyznał, że to TVP sfinansowała podróż Bakalarskiego. I choć dziennikarz poleciał do USA do pracy, aby powstał wspomniany "materiał poradnikowy", TVP wysłała go za ocean jako turystę. "Gdyby 'Wiadomości' wysłały oficjalnie swojego dziennikarza, potrzebna byłaby mu wiza" – pada rozbrajająco szczere wyjaśnienie.

#tvpis #polska #neuropa
lakukaracza_ - XD

 W rozmowie z "Presserwisem" szef Telewizyjnej Agencji Informacyj...

źródło: comment_I8a3oqFVL03XR3kJqCRLtbDnvn0DvpLR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: pani Dominika zrobiła fikołka. Co najwyżej wiza dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów czyli typ I. Tutaj prędzej można podciągnąć to pod cel biznesowy, który również objęty jest programem visa waiver.
  • Odpowiedz
@zaltar: czytałem. Nie bronię tego typa ale to, że jest zdaje się pracownikiem TVP nic nie znaczy. Nie pojechał tam kręcić materiału a jedynie w nim wystąpił, więc nie musiał mieć wizy dla mediów. Chyba że to był jego materiał - nie wiem, nie oglądałem - to wtedy faktycznie lipa. Tak, wiem - TVP kupiło mu bilet. RMF też komuś tam fundował bilet.
  • Odpowiedz
Nie pojechał tam kręcić materiału a jedynie w nim wystąpił


@L3stko: "Ci panowie z Ukrainy nie pracują na tej budowie, jedynie ją zwiedzają" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz