Wpis z mikrobloga

@adamdd: @poziomek90: @tsarfrompolsza: @bartek8990: @Rafikov: @orzel90: To współczuję oceniającym. Może po jakimś czasie się unormuje, ale przez pierwsze kilka tygodni trudno będzie znaleźć coś co zasługuje na uwagę. Słyszałem już od jakiegoś czasu na RH czy innych raidach dyskusje dotyczące zamiaru dodawania każdej ławki pod blokiem czy tabliczki zakaz wyprowadzania psów. Nie mówiąc już o planach zgłaszania fejkowych portali/POI tak aby sięgało z mieszkania/domu. Swoją drogą
Wsie i przedmieścia to około 50% mieszkańców Polski


Studiuję, jestem z małej miejscowości gdzieś pod Rosją ( ͡° ͜ʖ ͡°) I już widziałam ten trzask dupsk na grupach na mess, że ile to teraz sprawdzający będą mieli roboty, bo zaczną mieć do oceniania zgłoszenia również z jakis zadupi, ojej. No dramat. Wypowiedziałam się raz, że gra po prostu stanie się grywalna poza granicami ich miast. Dowiedziałam się tylko,
@Elszu: Ja tam znam przypadki, że prawidłowe zgłoszenia nie przechodziły przez widzimisie "ingressowców" bo im nie pasowało do ich układanek, teraz skończył się monopol dla nich. A to, że będzie śmietnik to zdaję sobie sprawę.
@orzel90: bywało tak że dany punkt zgłaszałem kilka razy wrzucając rozbudowany opis i nie przechodziło. Potem ktoś inny dał to bez opisu a w tytule np. Detal - figurka i przechodziło xDDD.
@orzel90: do pewnego momentu cholernie irytowało, zwłaszcza jak ci na jakimś punkcie zależało, a też w mieście na początku nie mieliśmy wielu stopów a gymów to było 10 na całe miasto, teraz tyle to mam na osiedlu :). Potem już się z tego zazwyczaj śmialiśmy i zgłaszaliśmy aż do skutku :).