Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Czasem jak przeglądam mirko to mam wrażenie, że jestem jedyną osobą, która tak po prostu akceptuje ludzi jeśli chodzi o orientację. Nie mam problemu z gejem czy lesbijką.

Problemem są zgrupowania LGBT, które zamiast zrzeszać osoby czujące się źle i wyobcowanie, tworzą wojenki. Stały się siłą napędzającą motor #!$%@? w walce z narodowcami i w sumie z każdym innym kogo nie interesuje ich ideologia. Ktoś np wrzuca flagę Polski, to już musi pójść jakaś tęczowa przeróbka, bo nietolerancja, no #!$%@?.

Chciałbym móc się jakoś identyfikować z LGBT, ale przez to co robią niektóre zbiorowiska to się odechciewa wszystkiego i wstyd nawet się odezwać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jestem pewien, że na pewno ktoś myśli tak samo jak ja, ale nie chce marnować czasu na ingerencję w takiego raka. A mi się akurat zebrało na ten wysryw. Pozdrawiam wszystkich wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#teczowepaski #lgbt #prawica #lewica
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@putinex: Właśnie mnie to zastanawiało zawsze. Absolutnie nie chcę obrażać żadnych uczuć religijnych, ale skoro już ktoś kieruje się dekalogiem, to nie powinien się zachowywać w taki sposób. Wiadomo też, że to zależy od mentalności każdego człowieka z osobna (pomijając religię). A co do kwestii dewiantów na marszach, znajdzie się kilkoro takich pajaców i potem reszta społeczeństwa ma pożywkę, żeby szkalować ogół.
Wynika to z prostej zależności, że każdy katolik jest uczony jest szacunku dla bliźniego i drugiego człowieka. Polacy są bardzo otwarci i akceptują ludzi o odmiennej orientacji.


@putinex Dlatego w Polsce nadal dwóch mężczyzn trzymających się za ręce najpewniej zostanie zaatakowanych fizycznie (czego przykłady znamy).

> Nie akceptują jedynie obrzydliwych homo dewiantów z parad dla zboczeńców, których powinno poddać się natychmiastowemu leczeniu.


Leczenia czego? Śmiesznego ubioru, który p0lakowi się nie podoba?