Wpis z mikrobloga

Jednym z największych ciosów w moim życiu było zrozumienie, że kobiety nie są wcale dobre, łagodne, wstydliwe, skromne, subtelne, wierne i kochające. Te przykazania żeby być grzecznym i miłym, że dzięki temu się coś ugra - skąd jako dzieciak miałem wiedzieć, że w gruncie rzeczy liczy się tylko siła? Siła przebicia, siła fizyczna, siła woli, siła charakteru...

#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Agbonlahor: i co, nie miał siostry to gorszy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zresztą ja już nie ufam żadnym wpisom pod tym tagiem, 3/4 to #!$%@? bait, pluję
  • Odpowiedz
że kobiety nie są wcale dobre, łagodne, wstydliwe, skromne, subtelne, wierne i kochające.


@przystojnykawaler: generalizujesz i sprowadzasz do jednego mianownika; bywają karyńska, bywają subtelne typiary.

Te przykazania żeby być grzecznym i miłym, że dzięki temu się coś ugra - skąd jako dzieciak miałem wiedzieć, że w gruncie rzeczy liczy się tylko siła? Siła przebicia, siła fizyczna, siła woli, siła
  • Odpowiedz
@przystojnykawaler: z drugiej strony masz pole do manewru żeby pracowac nad sobą, osobowość częściowo można zmienić. Mnie w domu wpajano, że "nauka jest najważniejsza", zapuścilam przez to masę własnych dodatkowych zainteresowań, w czym byłam autentycznie dobra. Byłam też miła i grzeczna, bo nie daj Boże "jeszcze komuś się zrobi przykro", tylko jakimś trafem ludzie nie byli tacy sami wobec mnie. Nie mówiąc o micie rodzinnym (i kulturowym): "kobieta w związku
  • Odpowiedz
@przystojnykawaler: Czemu wy pod tagiem #przegryw lubicie sobie produkować jakieś ogólne tezy i wrzucać spore grupy ludzi do jednego worka? Przecież kobiet na świecie jest około 3-4 miliardów. Wśród tych ludzi pewnie znajdzie się całe spektrum osobowości. Ludzie delikatni i wrażliwi ewolucyjnie pewnie nie mieli łatwo, dlatego rozmnożyli się w mniejszej ilości ¯\_(ツ)_/¯. Świat jest głównie dla tych, którzy mają twardą dupę i umieją sobie radzić z porażkami
  • Odpowiedz