Wpis z mikrobloga

@depcioo: U mnie w szkole jeden koleś kopnął piłkę do siaty tak, że wbiła się w oprawę oświetlenia i tam została ( ͡° ͜ʖ ͡°) wuefmena było słychać w całej szkole tak gościa opieprzył. Co ciekawe, kilkanaście lat później, mimo zejścia powietrza, piłka nadal tam siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@depcioo: kiedyś przy normalnej rozgrywce leciała mi idealnie na noge i nie mogłem powstrzymać się z #!$%@?, no po prostu nie dało się mimo że wuefista patrzyl. Weszła idealnie i #!$%@?ła o sufit i sciane, musiałem skakać żabki na kilka szerokości sali i potem miałem zakwasy przez 2 dni, ale niczego nie żałuję tak idealnie weszła.

Innym razem jak przylutowalem to została pod sufitem na takiej półeczce obok lamp, dobre
  • Odpowiedz
@joolekk: bo jesteś lamusem, który piłki nożnej nie potrafił mocno kopnąć. Ja jako piłkarz z zamiłowania #!$%@?łem takie bomby piłką do koszykówki, że wgniecenia w ścianach robiło. Jakbym ci #!$%@?ł w samochód to byś miał drzwi do wymiany galareto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depcioo: kiedyś tak idealnie leciała i jak #!$%@? to się odbiła od sufitu i koleżanką dostała prosto w twarz XD
  • Odpowiedz
@depcioo: W mojej szkole razem ze znajomym urządziliśmy zawody które polegały na tym by nie tylko kopnąć piłkę do siatkówki ale żeby ta sama piłka trafiła wuefiste w głowę. 3 lata, kopania piłki pod groźbą robienia pompeczek, biegania, i siedzenia na ławce i... Udało się, mój znajomy wygrał, piłka uderzyła idealnie w głowę wuefisty, fakt że był łysy potęgował efekt. Mimo ogromnej ilości pompek, #!$%@? na cała oczach całej klasy
  • Odpowiedz
@maxriv: jaki etap edukacji? Jak podstawówka to zrozumiem, ale u nas za gimbazy, albo licbazy jakby tak powiedział do któregoś z nas to jak tylko by się odwrócił dostałby z woleja piłką w cymbał... oczywiście niechcący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przemosz my robilismy tak, że podchodziło się do wfisty od tyłu i waliło mu petardę w plecy, a ktoś na drugim końcu boiska krzyczał przepraszam. Że niby z tak daleka( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz