Trzymajcie mnie w pięciu bo #!$%@? dziesięciu kur##&$+;(#+ Przecież to jest jakiś #!$%@? żart, oskryptowane gówno. Jak to #!$%@? możliwe że wczoraj gra mi się rewelacyjnie, robię 13-1 a dzisiaj bilans 2-4 i z elitą mogę się pożegnać mając bilans 15-5 xDDD nagle nie potrafię grać tak? Słupki, poprzeczki, bramki tracone po wylewach, zero dokładności podań, wygrywam 2-0 do przerwy i przegrywam z jakimś ogórkiem 3-2 w ostatniej minucie nic nie mogąc zrobić w drugiej połowie #!$%@?ć to EA, tfu!

#fut #fifa20
  • 9
@DrNo1991: to nie wiesz, że gra pomaga przeważnie tym co przegrywają 1:0, 2:0? ile razy przegrywałem mecze właśnie prowadząc 2:0 do przerwy, nie jestem prosem żeby przezwyciężyć handicap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie rację ale jeśli tydzień temu i dwa tygodnie temu jest identycznie, mam 8-0 i na drugi dzień gram w inną grę to jest chore xD nagle nie umiem grać dzień wcześniej robiąc 13-1 albo 8-0? Skrypty jak choooy :D wszyscy spotkamy się w psychiatryku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrNo1991: przed chwila #!$%@? mecz w FC gdzie chlop nawet nie mial full zgrania jie wspominajac o jakiejkolwiek grywalnosci jego skladu a i tak w 80 minucie dwie szybkie bramk dostalem po wylewach i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrNo1991: ja ostatnio gram z totalna olewka na to na jakiej randze skończę :) robię sobie dla większej przyjemności drineczka i staram się bawić. Dzisiaj tak samo :) Sonaldo w składzie pepsi już się chłodzi czekać tylko na wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)