Wpis z mikrobloga

Hej Kochani!
Taką oto chustę zrzuciłam wczoraj z szydełka. Podoba się Wam arbuz? ()
Jako, że zbliża się okres świąt, chciałabym Wam podsunąć pomysł na prezent dla Waszych ukochanych, dla mam, babć, sióstr, przyjaciółek, przyjaciół (tak, męskie też są :) ) albo i dla Was samych. Do świąt zdążę jeszcze udziergać kilka chust, (ako że jedna to około 40 godzin dziergania) ze świetnej jakości włóczki, która jest miła w dotyku, ogrzewa i nie gryzie, w składzie bawełna/akryl 50/50.

Co ciekawsze, moje motki z efektem ombre wykonuję i nawijam ręcznie, więc praktycznie każda chusta będzie niepowtarzalna, mogę dowolnie łączyć kolory wedle fantazji i widzimisię Waszego lub mojego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc jeśli ktoś nie ma pomysłu, to zapraszam do mnie, załatwimy sprawę, a gwarantuję Wam że wszystkiego najbliższe Wam kobiety będą zachwycone
Tutaj soczysty arbuz, w szydełkowym gronie zwany Mech, jeszcze ciepły, wczoraj zszedł z szydełka. Bardzo elegancki w swej prostocie, ale od różnorodności wzorów chust głowa boli, więc nie jestem w stanie wrzucić wszystkich, jednakowoż mogę podsunąć różne pomysły na bardziej fikuśne chusty.
W komentarzy dorzucę przykładową Kalindę i Christinę.

#szydelkowanie #modadamska #diy #chwalesie #smiesznypiesek #handmade #swieta #rekodzielo
Eskimoska - Hej Kochani!
Taką oto chustę zrzuciłam wczoraj z szydełka. Podoba się Wa...

źródło: comment_S5AWIA1OPdQnIbjpeJooK91idyIeh3UR.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz