Wpis z mikrobloga

A nie uważacie tak teraz serio że EA przesadziła z tą serią Fify? Czy ona aby nie jest zbyt idealnie zrobiona? Jak wyjdzie za rok 21 to czuję że to będzie dramat komediowy. Co oni jeszcze będą chcieli udoskonalić?

Gdzieś oglądałem wywiad na yt ze ten Francuz z PSG co uczy u siebie ludzi gry sam ma problemy z tą serią.. Dużo ludzi nie v może sobie z nią poradzić bo jakby nie było nie umiesz grać w defensywie nie ma cie. Przejście pomiędzy FIFĄ 19 a 20 wg mojej opinii to zbyt duże przejście. Jak pisałem wcześniej defensywa nigdy nie była moja dobra stroną w 19 zawsze konczyłem w 1 dewizji. Teraz jak dotąd nie mogę sobie poradzić z 5.. Wiem że nie jestem i nigdy nie byłem raczej nie będę jakimś magikiem w tej grze., i pewno większość z nas nie będzie, ale to co zrobili z defensywą powinni nieco stopniowo wprowadzać te zmiany a nie od razu na kilka mln ludzi przyładować. Grunt chyba w tej fifie to nauka zmiany zawodnika analogiem i odpuszczenie w 70% sprint. Co prawda już od 19 sprint mało kiedy się używało ale tu trzeba go odpuścić w każdym aspekcie i całkiem inna gra.

Nie wiem jak można mówić że fifa 19 a fifa 20 niczym szczególnym się nie różni od siebie..

#fut
  • 4
@DebiutantDedukcji:
No wiem do czego zmierzasz. Bo także to powoli ogarniam. W głównej mierze chce powiedzieć że, co będzie w przypadku gdy ludzie ogarnę to wszystko poziom znów się wyrównana a pomiędzy profesjonalistami decydować będą błędy liczone w ułamkach. To co wprowadzą w kolejnej serii? Cały czas ta gra będzie wyglądać tak samo?
Trochę też EA zniechęca ludzi do gry. Ja rozumiem że FIFA już dobrnęła do takiego poziomu że nie
@Nowik91: fifa idealnie zrobiona xD Co roku wydają niedopracowany produkt z milionem patchów, ta gra nigdy nie była w pełni zrobiona i nie będzie, bo ea ma to w dupie. No loss glitch, serwery ujowe i przestawianie suwaków jak im się podoba. Raz wygrywasz pomimo, że nie powinieneś, a przegrywasz wtedy kiedy jesteś zdecydowanie lepszy od przeciwnika i widać to w każdym aspekcie, ale każda piłka trafia w słupek zamiast do
@Nowik91: Nie da się mieć 100% kontroli w defensywie, kiedyś popełnisz błąd albo przeciwnik cię do tego zmusi. Wpływ na to mają też formacje przecież. Jeśli chodzi o poziom gry to chyba do tego dążą żeby był wyrównany, bo są jakieś chore akcje, że grając z kimś kto ma 2 razy gorszy skład grasz jak równy z równym (co jest przegięciem).

Nie rozumiem o co ci dokładnie chodzi, bo w rzeczywistości