Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@honeyowsky: zmieniłem, efekt szarpania zniknął, ale przy włączaniu aplikacji wyskakuje 'video renderer creating error' ale zamykam komunikat o błędzie i telewizja normalnie śmiga bez szarpania więc działa, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze pytanko, co masz ustawione w demulitiplekserze ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@honeyowsky: a jeszcze jedno pytanie mam, mianowicie w progTV na niektórych kanałach (C+Sport np) nie mam audio. Ten sam kanał, ale odtwarzany przez kodi normalnie jest dźwięk. Gdzie szukać przyczyny?
@Karlovsky: mam identyczne ustawienia, a problemu nie mam na żadnym kanale przynajmniej na PC. Android jest problem gdy otwieram kanał wykorzystujący AC3 i h.265 - problem wtedy leży w programie niestety.
@Karlovsky: przy uruchomieniu kanału pokazuje się przez chwilę jakich kodeków używa do danego kanału i porównaj z innymi kanałami gdzie działa wszystko jak należy może dojedziesz do problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to mówią metoda prób i błędów powinna pomóc. Na PC na 100% wszystko działa problemy są tylko na Androidzie.
Tak z ciekawości w głównych ustawieniach masz "szybkość zmiany kanału" ustawione na "niska" ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@honeyowsky: Na kanałach bez dźwięku jest format AC3, kombinowałem z tymi kodekami ale bezskutecznie. Szybkość zmiany miałem na 'normalna' , zmieniłem na niską - dźwięku dalej brak z tym że wolniej zmienia kanał ¯\_(ツ)_/¯