Wpis z mikrobloga

Mam tylko ogromną nadzieję że w Diablo 4 nie użyją tego poronionego systemu z obrażeniami, gdzie wszystkie umiejętności, również magiczne, zależą od obrażeń broni. To jest tak głupie że wszystkie witki opadają. A z tego co mówią na temat dema, tak właśnie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) A potem heja robimy set z 10000% obrażeń i potwory z 100000% życia bo to sensowny rozwój gry??

Poza tym mam nadzieję że WSZYSTKIE przedmioty będą miały sens, nie tylko legendarne. To jest okrutnie nudne, żę w Diablo 3 każdy chodzi w dokładnie tym samym zestawie. Wyjaśnienie czym się różni Diablo 2 od 3 w tym temacie w tym komentarzu . W Diablo 2 raczej nie ma dwóch identycznych postaci, bo prawie każdy ma w sobie jakiś przedmiot rare/crafted który wymusza kolejne zmiany itd. I przede wszystkim, skoro ma być handel to niech przedmioty będą naprawdę CZYMŚ, a nie że jeden rift i 10 legendarnych na ktore się już nawet nie patrzy tylko od razu przerabiamy u kowala. Niech blizzard nie ulegnie tym razem motłochowi który płacze że nie ma najlepszych przedmiotów. Diablo 3 miało fajny handel i przedmioty, ale blizzard to zabił i teraz każdy jest klonem

Najbardziej boli że znowu robią grę na konsolę przez stosowanie 4+2 umiejętności, no ale trudno. Byle nie było tak uproszczone jak w D3

#diablo #diablo4
  • 2
@diogene:

Mam tylko ogromną nadzieję że w Diablo 4 nie użyją tego poronionego systemu z obrażeniami, gdzie wszystkie umiejętności, również magiczne, zależą od obrażeń broni.


To jest tak durne, że zabiło mi całą przyjemność grania w Diablo. Mam bardzo podobne odczucia do Twoich co do d3. Nie mogę się tylko zgodzić z ostatnim akapitem. D3 na konsoli > D3 na PC (jako wieloletni gracz diablo nie sądziłem, że kiedyś napiszę to