Wpis z mikrobloga

- Artur, dwa słowa może o tobie, o twojej przyszłości. Na razie jeszcze twoje dokonania na zawodowym ringu, choć imponujące jeśli chodzi o zwycięstwa, to jeszcze niezbyt rozbudowane co do ilości walk, no i przede wszystkim przeciwników. To jeszcze nie są nazwiska, które by wstrząsały znawcami boksu. Ale dzisiaj miałeś okazję porozmawiać z Lennoxem Lewisem, mierzyliście nawet ręce...
- tak
- w pewnym momencie, widzieliśmy. Yyy, co ta rozmowa przyniosła? Czego dotyczyła?
- Dokładnie, Lennox Lui podeszed do mnie, co... co bardzo mnie zdziwiło, przez swojego kolegę, który był tam w Stanach, obejrzał moje dwie walki, pokazywali mu tu w międzyczajesie. Bardzo mu się spodobało i powiedział do mnie, że mogę... że będę mistrzem świata tylko żebym posłuchał jego wskazówek.
- A te wskazówki to?
- Proszę?
- A te wskazówki to co?
- Jakie? Co?
- Jakie to były wskazówki w związku z tym?
- No właśnie nie skończyłem słuchać, bo odesz.. odszedłem. W każdym razie... w każdym razie tak jak mówię, powiedział swoje zdanie, powiedział, że dobrze boksuję, że jestem szybki, że mam dobry balans ciała i powiedział, że zostanę mistrzem świata. A będę w Stanach, przyjdzie na walkę, już sam Andrzej go zaprosił. Bardzo, naprawdę bardzo miło słuchać, usłyszeć to od takiego mistrza, który pokonał Mike'a Tysona i Holyfielda...

#boks #heheszki
przystojnykawaler - - Artur, dwa słowa może o tobie, o twojej przyszłości. Na razie j...

źródło: comment_z32hfGx8BdGptwPGLivVK9Zi3WNbers0.jpg

Pobierz
  • 3