Wpis z mikrobloga

cześć #podkarpacie i #rzeszow - szukam dupowozu na rok czy trzy lata, bo mój obecny już nie daje rady

coś w okolicach 10k+ bym dał, sedan, od biedy jakieś kombi, żadne hatchbacki i inne przykrótkie auta

ktoś coś sprzedaje?
ktoś coś poleci?
może jakiegoś uczciwego handlarza (xDDD) ktoś poleci?
  • 7
  • Odpowiedz
@r4do5: nie ma problemu dla mnie wydać 10k na samochód na rok - potem go sprzedam dalej, najpewniej komuś w rodzinie, wiele na tym nie stracę, a trupa za 3k to nie chcę kupować, bo mieszkam teraz 20km od miasta i każda awaria samochodu, szczególnie w zimie będzie dla mnie dużym problemem. A jak mi się będzie dobrze jeździć albo nie będę jeszcze finansowo gotowy na coś lepszego za rok -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: Mam na sprzedaż BMW 320d E46 2003r coś koło 290 tys km. Za 10k może pójść z drugim kompletem felg i opon. Do zrobienia wymiana sterownika świec za 300 złotych i zaczyna wychodzić lekko rdza na lewym nadkolu. Kupiłem drugie auto i to chcę sprzedać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: może jakieś Twingo? Szalenie praktyczne, pancerne silniki 1.2, do 10 koła będzie łatwo znaleźć w bardzo dobrym stanie. No i jak szukałem swojego to ich jest naprawdę dużo w okolicach.
  • Odpowiedz