Wpis z mikrobloga

Ludzie tutaj są trzepnięci. Same skrajności - albo Konfederacja, albo Razem. Pierwsze pół dnia spędziłem na szkalowaniu Konfederacji za ich zamordyzm światopoglądowy, za co zostałem zwyzywany od lewaków, potem wytknąłem jakiemuś fanatykowi lewicy, że nie podoba mi się, że chcą zabierać ludziom najlepiej zarabiającym 75%. Odpowiedź: na co im w ogóle te miliony, a tak w ogóle to całe twoje Podlasie tyle nie zarabia i cyk, czarna lista. Jeny! Wzywam prawdziwą wolnościową, racjonalną partię! Przybywajcie i uzdrówcie ten naród... polska polityka to obecnie banda oszołomów z jednej i drugiej strony barykady i ich wierni fanatycy...
#polityka #konfederacja #lewica #4konserwy #neuropa
  • 59
  • Odpowiedz
@rorf46 No widzisz nie wiesz co kryje sie pod tymi pojeciami, a probujesz mi wmowic, ze Korwin to zamordysta. Jest wrecz przeciwnie, ale najpierw sie dowiedz co sie kryje za tym haslem wedlug konfederacji, wtedy bedziemy mogli kontynuowac te dyskusje.
  • Odpowiedz
@KappaLUL: a na czym dokładnie będzie polegać jeszcze nie wiem, ale nie spodziewam się niczego miłego. Jeden z posłów Konfederacji wspominał o chłostaniu publicznym czy wsadzaniu do więzień, ale mam nadzieję, że tak daleko nie odlecą.
  • Odpowiedz
@rorf46 Tez bym chlostal ludzi, ktorzy edukuja moje dzieci wbrew mojej woli. Jesli zalezy lewicy na edukacji seksualnej to niech to robia ze swoimi dziecmi. Nie mam nic przeciwko.
  • Odpowiedz
@rorf46 Jestem przeciwko oplacaniu tego z moich podatkow. Niech rodzice sami oplacaja takie zajecia. Jak jakis rodzic uwaza, ze edukacja seksualna jest niezbedna u swojego dziecka to prosze niech za to placi, ale prosze nie zmuszac do tego innych, poniewaz wlasnie to jest zamordyzm.
  • Odpowiedz
@rorf46 Nie robilby tego bo to nie jest zgodne z jego swiatopogladem. Nikt z konfederacji nie chce bic homoseksualistow za to, ze nimi sa. Byli, sa i beda tacy ludzie wiec to niczego nie zmieni. Problem jest taki, ze ci ludzie chca narzucic reszcie jak i co maja myslec o tym. Nikt nie moze skrytykowac ich ideologii bo ksenofob, rasista, faszysta etc.
  • Odpowiedz
@KappaLUL: moim zdaniem zdecydowanie w 2019 roku powinna być obecna edukacja seksualna. A jak się to zrobi, to inna kwestia. Jeśli rodzice jakiegoś dziecka nie będą chcieli, by to uczęszczało na takie lekcje powinni mieć takie prawo, choć moim zdaniem to jest debilizm, bo jak znam życie sami nie będą potrafili tej wiedzy przekazać/zrobią to szczątkowo/oleją temat, tylko dlatego, że mają przestarzałe poglądy, a finalnie może na tym ucierpiec dziecko...
  • Odpowiedz
@rorf46 Pozwol, ze to nie Ty zdecydujesz czego moje dziecko bedzie sie uczylo oraz kiedy. Wlasnie na tym polega wolnosc by wziac odpowiedzialnosc za wychowanie swojego dziecka. To lezy w interesie rodzicow. Jesli jakis rodzic nie jest w stanie przekazac elementarnej wiedzy z wdz to w takim razie powinien wyslac na zajecia w celu nabycia tej wiedzy i za wlasne pieniadze oczywisice.
  • Odpowiedz
@KappaLUL: ale ja przecież napisałem, że jeśli rodzice tego chcą to mają prawo, lol. Jednocześnie mogę skomentować, że to moim zdaniem idiotyzm, by pozbawiać dziecko edukacji przez swoje poglądy...
  • Odpowiedz
@rorf46 No tak jak nie chca to nie wysylaja, ale dodatkowo nie placa pieniedzy w podatkach na te zajecia bo zwyczajnie ich ta usluga nie obejmuje. Czego nie rozumiesz? Kazdy ma swoje poglady swoj sposob na wychowywanie dzieci. I co w tym zlego? Dopoki nie dzieje sie krzywda, zaden rodzic nie lamie prawa to nikomu nic do tego.
  • Odpowiedz