Wpis z mikrobloga

Artur Dziambor na (kandydata na) prezydenta!

Wg mnie bardzo dobrze się wypowiada, budzi pozytywne emocję, ponadto nie jest też znany z żadnych kontrowersyjnych działań/wypowiedzi i co najważniejsze - Mógłby przekonać do siebie część umiarkowanie prawicowych i wolnorynkowych wyborców z PO i PSL/Kukiz.

Polecam obejrzeć w całości rozmowę z jego udziałem w Realu24.

#konfederacja #korwin
Voytek-0_ - Artur Dziambor na (kandydata na) prezydenta!

Wg mnie bardzo dobrze się...
  • 13
  • Odpowiedz
@Voytek-0_: Opcje są trzy: albo jakiś turbo dziwny ruch typu Cejrowski, albo Bosak: Konfederacja idzie po elektorat PiS albo Dziambor: tak jak napisałeś elektorat PO-PSL. Opcja czwarta mega ciekawa to prawybory, albo rzecz bardzo ryzykowna. Jakbym ja miał na ich miejscu decydować to analizowałbym przepływy poparcia i rozważył kto się bardziej opłaca Bosak czy Dziambor, ale jestem przekonany, że lepszych kandydatów (z punktu widzenia interesu partii nie dobra Polski) tam nie
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Piszę o jakimś turbo dziwnym ruchu, nie wykluczam szukania właśnie jakiegoś tego typu odpalonego kandydata. Pięć lat temu Ziemkiewicz miał na stole ofertę startu jako kandydat Korwina i RN, więc czemu nie Cejrowski?
  • Odpowiedz
@HumbugPL: Bo kandydatem na prezydenta powinna być osoba w miarę niekontrowersyjna i mogąca przekonać niezdecydowanych, wystawienie Cejrowskiego to ryzyko że odpali coś głupiego, już lepiej Korwina wystawić bo jego wyskoki każdy zna, zdążył się do nich przyzwyczaić i wiadomo jak je tłumaczyć. Kandydatura Ziemkiewicza miała więcej sensu bo to człowiek który mógł połączyć elektorat Korwina i narodowy, oraz częściowo pisowski, do tego człowiek przewidywalny i jako publicysta potrafiący się wypowiadać na
  • Odpowiedz