Wpis z mikrobloga

@poyare: Jak kupowalem kilka dni temu iphona w ispocie we wroc w galerce to mozna bylo tam ubezpieczyc za 12 miesiecy zaplacilem 575zl za ubezpieczenie, wiec jak kupujesz iphona to polecam w ispocie bo tam mozna wszystko od reki zalatwic i do tego dokupic wszystkie potrzebne akcesoria. Obsluga tez bardzo profesjonalna i wachowa. Kadre maja tam mloda ale sa bardzo pomocni i mogliby nauczyc tych smieci z cortlandu troche kultury, takze
@poyare: W Cortlandzie brałem ubezpieczenie maca + rozszerzoną gwarancję. Cały szkopół polega na tym, że i tak bulisz 20% szkody i nie mogę mieć skradzionego maka z samochodu pomiędzy godziną 22-6 (sic), czytaj OWU jak coś - oni lubią ostro ciąć w #!$%@?. Jeszcze mi się nie przydało.
@poyare: Pamietaj że przy upadku telefonu na ziemie i uszkodzeniu, pismo które będziesz wystosował do ube, musisz pisać w specjalny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydać kasę na ube telefonu szybko, schody pojawiają się w momencie gdy chcesz skorzystać z ubezpieczenia.
@wojna: generalnie to kupuje iphone'a xs. i wlasnie zalezy mi zeby nie tracic czasu w razie wypadku, a o to nie trudno. ile czasu 'zmarnuje' na zalatwienie tej sprawy w razie w?